>

MODA - STİL

Maje 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Yirminci yıldönümünde hazırlanan 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu markanın ikonik serilerine ve feminen tavırları ile dikkat çeken Maje kızlarına geri dönüyor.
 
   
 
 
     

Sokak stilinde esinlenilen koleksiyonda,hayatın özgür ve neşeli, paramparça ve uyumlu görüntüleri yansıtılıyor.

Maje kadını, tıpkı giydiği giysiler gibi ışıldar, mutluluğu ve cesareti sonsuza dek sürdürür.... Tıpkı onun ruhu gibi gardırobu da çok yönlü ve canlıdır. Sarı ve turuncu, kırmızı dokunuşlarla vurgulanır veya soluk pembeden parlak fuşyaya kadar gül tonları ile aydınlatılır. Renkli blok veya karışık renk sıçramaları, büyüleyici bir siluet oluşturur; kırmızı, lila, mor, Veronese yeşili...

Maje koleksiyonunda yer alan şeritler koleksiyonun benzersiz yapısını ortaya çıkarıyor. Neo-Prince of Wales baskısı bulunan eskitilmiş görünümlü ketenler, erkek tişörtlerindeki maskülenlik ve pileli eteklerdeki hareketlilik koleksiyonun ana eksenini oluşturuyor.

Yeni sezonda Maje kadınları stil konusunda sınır tanımıyor, gündüz de giyilen gece elbiseleri, günün her anına adapte olan denimler, beyaz tulumlar, çocukluğumuzu hatırlatan trikolar sezonun trendlerini oluştururken, poplin, gabardin ve pamuklu kumaşlar hafif dokumalarla birleşiyor.

Transparanlık ve saten ise koleksiyonun feminen ve dişi tarafını ortaya çıkarıyor.

AKSESUAR


Küçük, zamansız formatı ile "J" çantası, mücevher benzeri yüzüklerle süslenmiş altın rengi deri ile koleksiyonda yerini alıyor. Ayakkabılarda 80'lerin çılgın dokuları parlak ve yazlık renklerle vurgulanıyor. Kısa ve kalın neo-Spartalı sandaletler, orta boy çizmeler veya asit pembesi ile enerjilendirilmiş romantik düz ayakkabılar koleksiyona renk katıyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>