>

DİĞER HABERLER

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri üç yılda üç kat büyüdü!

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, bugüne kadar toplam 5.500 eve girerek, 250.000 saatin üzerinde Evde Bakım hizmeti verdi.

 
   
 
 
     
Ocak 2001 tarihinde hizmet vermeye başlayan, Türkiye'deki ilk ve tek profesyonel 'Evde Bakım' kuruluşu Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, bugüne kadar toplam 5.500 eve girerek, 250.000 saatin üzerinde Evde Bakım hizmeti verdi. Bu kısa süre içerisinde yakaladığı başarıyı ve hizmet yelpazesini genişleterek toplum yararına sunmaya devam eden Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, üç yılda üç kat büyüdü.

"Evde Bakım", bir senelik üyelik sistemi ile sağlık takibi gerçekleştiren "Çınar Kart", Anne ve Bebek Sağlığı Programı adı altında sunulan "Nurtopu" eğitim ve bakım paketleri ve her türlü "Tıbbi Cihaz" temini konularında faaliyet gösteren Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, ülkemizde gittikçe yükselen sağlıklı yaşam bilincinin de etkisiyle istikrarlı şekilde büyüyerek, yeni doğan bebekten yaşlıya toplumun her kesimine profesyonel sağlık hizmeti sunuyor.

Amerika'da 25 yıldır evde bakım hizmetleri sunarak bu konudaki standartları oluşturmayı başaran TCG şirketinin deneyim ve bilgi birikiminden yararlanan Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, gerçekleştirdiği ortaklıkla Türkiye pazarına uygun sentezler yaparak Evde Bakım hizmetlerini geliştirmiştir. Avrupa ve Amerika'daki Evde Bakım kuruluşları genellikle sadece hemşire ağırlıklıyken, Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, hizmetleri arasında doktor, fizyoterapist, diyetisyen, psikolog, hemşire ve sağlık destek personeli de yer almaktadır. Evde Bakım hizmeti verecek olan tüm personeli özel bir eğitimden geçiren Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, 24 saat tıbbi danışma hattıyla desteklediği yıllık üyelik sistemi Çınar Kart (Sağlık Takip Sistemi)'la daha da kolay ulaşılabilir hale getirmiştir.

Uluslararası ortağı TCG'nin CEO'su Katheen J.Dodd; iş birliklerinin başlangıç aşamasına giderek, ortaklık öncesinde Türkiye pazarını derinlemesine incelediklerini ve "Hastalara evlerinde kaliteli sağlık hizmeti" sağlayan bu sağlık sistemini sadece Eczacıbaşı Sağlık Hizmetlerinin sahip olduğu mevcut ilişkiler üzerine kurabileceklerini gördüklerini belirtti. Ezcacıbaşı Topluluğu'nun Türkiye'de çok saygın bir kuruluş olduğunu ve bu gücü de arkalarına aldıklarını belirten Katheen J. Dodd, Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri ile birlikte doğru stratejiler uygulayarak İstanbul'da sağlık bakımı uygulamasının kurulmasını ve markalaştırılmasını başardıklarını kaydetti. Kurdukları ortaklığın her yıl %300'lük büyüme kaydettiğini ve bu gelişimden duydukları memnuniyeti dile getiren K.J.Dodd, Eczacıbaşı Sağlık Hizmetlerinin kendilerine verdiği güvenden bahsederek büyüme yatırımlarına devam edeceklerini açıkladı.

Kuruldukları tarihten bu yana dolar bazında 3 kat büyüdüklerini ve halen de büyümeye devam ettiklerini belirten Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Şirket Müdürü Dr. Sarper Tanlı ise, bu ivmeyle "Evde Bakım" ve diğer hizmetlerini İstanbul'dan sonra; önümüzdeki yıllarda İzmir, Ankara ve Bursa'ya, uzun vadede ise Türkiye geneline yaymayı hedeflediklerini kaydetti.DR. SARPER TANLI (Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri şirket müdürü) VE KATHEEN J. DODD (TCG Ceo)
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>