>

DİĞER HABERLER

Eğlenceye giriş biletiniz.

Artık istanbul.com kullanıcıları, diledikleri etkinlikler için “tek bir tık”la bilet satın
alabilecekler.
 
   
 
 
     
İstanbul’a gönül verenlerin sitesi istanbul.com, Biletix ile yeni bir işbirliğine imza attı.

12 Ocak 2004, İstanbul; Yılda yaklaşık 10 milyon, günde ise 20.000 kişinin ziyaret ettiği istanbul.com, yeni bir hizmet daha sunmaya başladı. Kullanıcılar, artık istanbul.com’da yer alan tiyatro, opera, bale, spor karşılaşmaları, sinema, konser ve parti gibi etkinliklerin biletlerini, başka bir siteye girmeden Biletix güvencesiyle anında satın alabilecek.

Biletix ile gerçekleştirilen bu işbirliği ile istanbul.com, İstanbul’un zengin spor, sanat, kültür ve eğlence hayatına dair kullanıcılara kompakt bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Bu hizmet kapsamında, etkinliklerin tanıtıldığı sayfalarda bir de ‘bilet al’ bulunuyor. Bu butona tıklayan kullanıcı, doğrudan o etkinliğe ait bilet satın alma sayfasına ulaşıyor ve biletini kolayca alabiliyor.

İstanbul’da veya İstanbul dışında yaşayanların istedikleri etkinliklere sadece bir tıkla bilet satın alabilmenin mümkün olduğunu belirten istanbul.com Genel Müdürü Canan Erdoğan, “Kullanıcılarımıza İstanbul’daki tüm etkinliklere ilişkin detaylı bilgi vermenin yanı sıra, gitmek istedikleri etkinliklerin biletlerini online olarak, anında satın alabilecekleri bir platform sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>