>

DİĞER HABERLER

Epson Teknolojileri CeBIT Bilişim 2003 Fuarı’nda!e

Çevre birimi üreticisi Epson, Bilişim Fuarı etkinlikleri çerçevesinde; distribütörleri Ufotek ve Romar’ın standlarında ürün ve çözümlerini sergileyecek.
 
   
 
 
     
‘Mürekkep püskürtmeli, lazer ve dot matix’ olmak üzere üç ayrı teknolojide yazıcı üreten Epson’un bu gruplar içinde özel çözümleri bulunuyor. Örneğin mürekkep püskürtmeli yazıcı grubundaki fotoğraf yazıcılarının, amatör olsun, profesyonel olsun değişik kullanım ihtiyaçlarına yönelik modelleri bulunuyor. Baskıda uygun maliyetli ve hızlı çözümler sunan renkli lazer yazıcı ürün ailesini genişleten Epson, Bilişim Fuarı’nda bu gruptaki ürünlerini de tanıtacak.

Epson, günümüzde toplumun bir markadan beklediği yenilikçilik, yüksek teknoloji, kolay kullanım, güvenilirlik, dayanıklılık ve düşük maliyet özelliklerinin farkıdadır. Epson bu nedenle, ürünlerini özgün ve güvenilir Epson Teknolojileri ile üretiyor. Hizmette yüksek kaliteyi bir şirket politikası olarak benimseyen Epson,
satış sonrası hizmete büyük önem veriyor. Ve her zaman günün ihtiyaçlarına cevap verebilen nitelikte ürünler yaratmayı başarıyor.


Bilgi için: www.epson.com.tr
EPSON Erişim Hattı: 0212 336 03 03
e-mail: bilgi@epsonerisim.com


Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>