>

GÜZELLİK

WELLA ile Moda Saçtan Başlar

Bu sezon şık ve güzel görünmenin sırrı saçlardan başlıyor çünkü saçlarınız giysilerinizde yakaladığınız modanın en etkili tamamlayıcısı...
 
   
 
 
     

Saç stilistlerinden ilham alınarak Avrupa’nın 1 numaralı kuaför markası WELLA tarafından geliştirilen Wella Koleston Köpük Saç Boyası, Wella Pro Series ve Wellaflex, saçıyla konuşulmak isteyenler için ideal...

Anne Hathaway, Cameron Diaz, Eva Herzigova ve Sienna Miller gibi birçok ünlü ismin saçlarını teslim ettiği WELLA Marka Elçisi Saç Stilisti Sascha Breuer’in 2013 İlkbahar&Yaz trendlerini sihirli dokunuşlarıyla gösterdiği WELLA lansmanı, moda denince son dönemde akla gelen en popüler ikili Hakan Akkaya ve Özge Ulusoy’un katılımıyla gerçekleşti. Sezon trendlerini Moda Tasarımcısı Hakan Akkaya anlatırken, daha önce kullandığı açık renk saçlarını şimdi Koleston Çikolata Kahve Köpük Boya 6/7 ile saç rengini değiştiren Özge Ulusoy ise tarzı ile konuşulmak isteyen kadınlara ipuçları verdi.

“Bence şık görünmenin sırrı saçlardan başlıyor çünkü saçlarınız giysilerinizde yakaladığınız tarzınızın en etkili tamamlayıcısı” diyen Özge Ulusoy saç rengini Koleston Köpük Boya ile değiştirdiğini ve hem yüz ifadesini ortaya çıkaran hem de tarzını bütünleyen bir saç rengine sahip olduğunu belirtiyor. Moda tasarımcısı Hakan Akkaya ise “Ancak bakımlı saçlarda saç modeli ortaya çıkar” diyerek kusursuz saçların sırrının sağlıktan geçtiğini ekliyor. Moda dünyasının en tanınmış ve simgeleşmiş saç stillerine imza atan WELLA Marka Elçisi Saç Stilisti Sascha Breuer ise her kadının kendini güzel hissetmesi için en önemli adımın doğru saç ürünlerini kullanmaktan geçtiğini vurgulayarak, moda ile saçların ayrılmaz bir ikili olduğunu belirtiyor.Wella ürünleriyle sadece üç adımda saçlarda istenilen etkiyi yaratmanın mümkün olduğunun anlatıldığı basın lansmanında kusursuz saçların sırları paylaşıldı: İlk adım kendi modanızı yaratmak için teninize en uygun saç rengini bulmak. Kolay kullanımı ile evde saç boyamayı keyifli hale getiren “Wella Koleston Köpük Boya”nın benzersiz formülü, saçınızda kolayca ve eşit olarak dağılıyor. Yoğun renkleri sayesinde kalıcılığını artırırken damlama ya da bulaşma sorununu da ortadan kaldırıyor. Kusursuz saçlar için ikinci adım bakımlı saçlara sahip olmak. Stilistlerden ilham alınarak tasarlanan Wella Pro Series şampuan, saç bakım kremi, ve onarıcı bakım kürü ipeksi yumuşaklık ve parlaklık sunarak saçların kolay şekil almasını sağlıyor. Üçüncü ve son adım ise gösterişli saçlara ulaşmak için gereken etkili şekillendirme. Wella Pro Series saç sprey ve köpük sayesinde her an kuaförden çıkmışçasına güzel görünen saçlara sahip olmak çok kolay. 24 saate kadar saçlarda maksimum tutuş sağlayan saç şekillendiriciler saçların gün boyu parlak görünmesini sağlıyor.

WELLA MARKA ELÇİSİ SAÇ STİLİSTİ SASCHA BREUER’DEN 2013 İLKBAHAR&YAZ TRENDLERİ

FÜZYON (FUSION) TRENDİ
Fusion trendi, heykel gibi duran, geriye yatırılmış, başın tepesinin tam gerisinde toplanmış ve kendi üzerine kıvrılmış atkuyruklarından oluşuyor. Bu stilde en sevdiğim şey içinde barındırdığı çelişkiler oldu, hem arkadan hem önden güzel görünen bir stil. Bu saç stili çok iyi bir fön ile başlar. Bu fönü yaratmanın sadece bir yolu var o da saç kurutucusunu, başlığı tam saçın üstünde tutmaktır. Bu şekilde aşağı doğru inerken küçük ve kısa saçları da ittirir ve uçuşmalarını engellersiniz.

ATEŞLİ FEMİNEN(FLAMING FEMME) TRENDİ
Bu trend 60’lara gönderme yaparak Brigitte Bardot stilini yansıtır. Enerjisini hissedebileceğiniz bu saç geçmişten günümüze bir gönderme. Bu saç için gereken yumuşak dokuyu sağlamak için etkili bir saç köpüğü kullanmak şart.

MÜKEMMEL DENGE(PERFECT POISE) TRENDİ
Bu trend pürüzsüz, ince ve mükemmel görünen saç, mükemmelce yerleştirilmiş küçük bir topuza takılan altı kanallı çok uzun bir örgüden oluşuyor. Bu görüntü için ilham pek çok yerden geldi; Afrikalı, Asyalı, Mısırlı ve Arap kadınlarının bir tutam ‘getto şahaneliği’ ile tek potada eritilmesi gibiydi. Saçın koleksiyon için bir aksesuar gibi göründüğü uzun ip örgüyü yaratıldı. Kesinlik ve mükemmellik gerektirdiği için pek çok saç tasarımcısının yeteneklerini test edecek bir görüntü. Genç ve doğal görünümlü ama kulak arkasına yerleştirilmiş düşük yan ayrımlar ile kesin bir yön duygusu taşıyan saç modellerinin rahat hayat tarzını yansıtması gerekiyordu. Belli belirsiz çok dokulu bir efekt yaratarak ışığı yansıtan, temiz, taze ve genç görüntü sağlandı.


.
WELLA PRO SERİES TAVSİYE EDİLEN SATIŞ FİYATLARI
Wella Pro Series Saç Spreyi, 7,99 TL
Wella Pro Series İki Fazlı Sprey 10,90TL
Wella Pro Series Saç Köpüğü 14,90TL
Wella Pro Series Onarıcı Saç Maskesi 11,90TL
Wella Pro Series Nem Terapisi Saç Kremi 7,69TL
Wella Pro Series Nem Terapisi Şampuan 6,99TL
Wella Pro Series Onarıcı ve Şekillendirici Serum 10,49 TL
Wella Koleston Köpük Saç Boyası 16,99TL
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>