>

DİĞER HABERLER

EPSON’dan Mükemmel Yazıcı!

EPSON’dan hem kişisel kullanıma, hemde ev ve ofis kullanımına uygun,düşük maliyetli,tek renkli yazıcı EPL-6100L
 
   
 
 
     
EPSON EPL-6100L, yüksek hızlarda, tek renkli, düşük maliyetli ve güvenilir bir lazer yazıcı. Ev, küçük ofis veya ağla bağlanmamış olan ortamlar için ideal bir yazıcı olmakla beraber,küçük boyutu ve makul fiyatıyla dikkat çekmekte...

Her yerde daha fazla renk kullanımına gidilen bir dünyada, bazı alanlarda, hızlı, ekonomik tek renkli yazıcılara hala ihtiyaç olmakta. EPSON, bu kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere EPL-6100L’i piyasaya çıkarttı.

Hem PC, hem de Mac kullanıcıları için ideal olan EPL-6100L’nin "host tabanlı" teknolojisi dakikada 16 sayfaya kadar yüksek hızlarla siyah beyaz lazer baskı yapabilmekte. EPSON’ın gelişmiş çözünürlük teknolojileri, net ve keskin metin çıktıları alınmasını sağlarken, profesyonel iş dökümanları için 600 dpi’lık olağanüstü yüksek bir çıktı kalitesi ortaya koymakta.

EPSON’ın yazıcı teknolojisi tamamen seçenek sunmaya dayanmakta. EPSON’ın özel uygulamalar için çok geniş nokta vuruşlu yazıcı serisi, renkli inkjet ve lazer yazıcılar ve tek renkli yazıcılar, her çeşit kullanıcının ihtiyacının karşılandığı anlamına gelmektedir. Renkli yazıcılar iş ortamlarında basılı dökümanlar üretmek için giderek daha fazla kullanılmakta ancak küçük işyerleri ve ev ofisler için yani ağa bağlı olmayan ofisler için hala düşük maliyetli siyah beyaz yazıcılara talep olmaktadır.

EPL-6100L, hızlı bir USB veya paralel arabirim yoluyla kolay bağlantı imkanı sağlayan gelişmiş bir EPSON kontrolcusunu içermektedir. Kağıt işleme özellikleri arasında A4 boyuna kadar düz veya geri kazanılmış kağıda veya zarf ve kart gibi çok çeşitli diğer ürünlere baskı yapabilen standart bir 150 sayfalık tepsi de yer almaktadır. Kağıt çıktısı standart 100 sayfalık yüz aşağı kağıt tepsisine ya da 20 sayfalık yüz yukarı kağıt tepsisine yapılmaktadır.

Kullanımı basit ve öğrenilmesi kolay olan gelişmiş bir EPSON Yazıcı Driver’ı yazıcının kolaylıkla kullanılmasını sağlarken, EPSON Status Monitor 3 kalan kağıt ve toner miktarı gibi önemli bilgileri doğrudan kullanıcının iş istasyonuna iletmektedir.

EPSON EPL-6100L Özelliklerin Özeti

Kişisel kullanım için düşük maliyetli, yüksek hızda lazer yazıcı

Hızlı ve güvenilir, 16 sayfa/dak. lazer yazıcı

Profesyonel baskı kalitesi – 600dpi

150 sayfalık Evrensel Kağıt Kaseti ile esnek kağıt işleme

Gelişmiş EPSON yazıcı kontrolcusu ile süper iş akışı

Kolay kullanım – Canlı durum bilgisinin doğrudan ekranınıza yansıtılması

Mükemmel entegrasyon için standard USB ve IEEE 1284 paralel arabirimler

Önceden takılmış tüketim malzemeleri ve kolay bakım

Hayat boyu düşük maliyet için yüksek verimli toner kartuşları

Bilgi için:
www.epson.com.tr

EPSON Erişim Hattı:
0212 336 03 03

e-mail:
bilgi@epsonerisim.com

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>