>

MODA - STİL

Beyrut Fashion Week’de Erol Albayrak Rüzgarı

Beyrut Fashion Week’e onur konuğu olan Erol Albayrak’ın 2018 İlkbahar Yaz Houte Couture Defilesi damgasını vurdu.
 
   
 
 
     

Türkiye’de Houte Couture modanın en önemli tasarımcılarından olan Modacı Erol Albayrak, son iki yıldır Türkiye’yi saygın ve prestijli moda etkinliklerinde gururla temsil ediyor. Newyork Fashion Week’de “Konuk Modacı” olarak davet edilen ve Newyork sosyetesinin akın ettiği defilesiyle ABD basınında geniş yer bulan Erol Albayrak, Berlin, Milano gibi birçok önemli Fashion Week etkinliklerinde özel davetli olarak yer aldı. Newyork’da “Erol Albayrak Houte Couture” adıyla bir mağazada açan ünlü modacı, son olarak Beyrut Houte Couture Fashion Week’de “Onur Konuğu” olarak defile gerçekleştirdi.

Moda sektöründe “Doğunun Paris’i” olarak nitelendirilen Beyrut’ta bu yıl ilk defa düzenlenen Designer & Brand edisyonuna Türkiye’de onur konuğu olarak davet edilen ünlü modacı Erol Albayrak, 2018 İlkbahar Yaz Houte Couture koleksiyonunu muhteşem bir defileyle sundu. Geçen yıl Miss Lübnan seçilen Rahat Abdullah’ın da Erol Albayrak tasarımlarıyla podyuma çıktığı defilede Albayrak'ı Türkiye Lübnan Büyükelçisi Çağatay Erciyes ve Ataşe Sencer Yöndem'in de aralarında bulunduğu üst düzey bürokrat grubu yalnız bırakmadı.Sadece "couture" üretim tekniğiyle hazırlanmış koleksiyonların beğeniye sunulduğu moda haftasında tasarımcı Erol Albayrak'ın koleksiyonu davetliler tarafından ayakta alkışlandı. Lübnan basınının da büyük ilgi gösterdiği Erol Albayrak defilesinin ardından verilen after partiye, Beyrut cemiyet, magazin ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı.

Beyrut Four Seasons Hotel'de gerçekleşen defilede, Erol Albayrak Houte Couture defilesinde, transparanlardan düz çizgilere; turunculardan çiçek figürlere kadar 2018 yaz sezonuna damga vuracak 10 trend moda severlere sunuldu. Erol Albayrak’ın 2018 İlkbahar Yaz koleksiyonunda; Çiçek desenli kumaşlara uygulanan Aztek nakışların oluşturduğu kontrast görünüm ile el sanatı drapajlar ile zenginleştirilmiş balo elbiseleri, ipek jorjet-dantel kombinli yumuşak geçişler ile bütünleştirildi.

Halen Beyrut'un önemli ve lüks butiklerinde satılan Erol Albayrak markasını izlemeye gelen satın almacılar ve lüks butikler defilenin ardından tasarımcı Erol Albayrak' backstage'de ziyaret ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>