>

DİĞER HABERLER

ETS Shop İş Kule Çarşı İçinde Açıldı….

Her geçen gün büyüme ve başarı grafiğini yükselten ETS Turizm, İş Kule Çarşının da içinde yeni bir şube açtı. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Her geçen gün büyüme ve başarı grafiğini yükselten ETS Turizm, İstanbul Harbiye Askeri Müze karşısı ve Bağdat Caddesi Kızıltoprak Migros yanında açtığı Megashop’lardan sonra, İş Kule Çarşının da içinde yeni bir şube açtı.

Toplam 10 kişilik kadrosuyla hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine A’dan Z’ye seyahat hizmetleri sunacak olan ETS SHOP İş Kule Çarşı, seyahat acenteleri içinde en geniş ürün portföyüne sahip acenta özelliğini taşıyor.

ETS ve DİDİM Turizme ait 400’ün üzerinde tatil köyü bulunuyor. Kıbrıs için de sayısız tatil seçenekleri yer alıyor. Üstelik, profesyonel rehberler eşliğinde Türkiye’nin doğal ve kültürel güzelliklerini keşfedebileceğiniz turlara çok cazip fiyat avantajlarıyla katılabilirsiniz. 50’nin üzerinde yurt dışı destinasyon için tatil paketleri olan ETS Turizm, sizi mavi yolculuk, çok özel balayı paketleri, SPA ve Wellness tatilleri, kayak ve spor turları, hafta sonu kaçamaklarınız için de en doğru adreslere yönlendirecektir.

Tüm bu fırsatların yanısıra ETS Shop’lar, butik rezervasyon hizmetleri, iç ve dış hat uçak biletleri, otobüs biletleri, kültür-sanat-eğlence-spor biletleri, seyahat sigortası ve 13 gemi şirketine ait yüzlerce gemi seyahati alternatifleri konusunda da hizmet veriyor.


BU FIRSAT KAÇMAZ

ETS SHOP İş Kule Çarşı’da; T.C. İş Bankası Maximum ve diğer taksitli kartlarla, seçilen ürün ve hizmetlere göre 12, 6, 5 ve 4 taksit avantajları yanı sıra %15, %10, %5 indirimler, ücretsiz ulaşım ve sürpriz puanlarla alış veriş yapmak mümkün olacak.


ON-LINE SİSTEMİYLE EN HIZLI TATİL REZERVASYONU

ETS SHOP İş Kule Çarşı; seyahat ve tatil keyfinizi rezervasyon aşamasında başlatmak için çok uygun bir ortam sunuyor. Aracınızı hiç bir sıkıntı yaşamadan park edip, dışarıya çıkmadan asansörle İş Kule Çarşı’ya çıkabilirsiniz. ETS SHOP’dan gerekli katalog ve fiyat listelerini aldıktan sonra food court’un sunduğu birbirinden ilginç mekanlardan birinde kahvenizi yudumlarken tatil hayalleri kurabilirsiniz. Profesyonel seyahat danışmanları yardımıyla da birkaç dakikada içinde rezervasyon işlemlerinizi on-line olarak yaptırabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgiyi (0212) 317 94 33'den alabilirsiniz

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>