>

KÜLTÜR-SANAT

Hi-Voltage 2014 22 Haziran`da Maslak Arena`da!

GHOST ve TRIVIUM Sahnede!
 
   
 
 
     

Hi-Voltage 2014, bir senelik aradan sonra yeniden Charm Music organizasyonu ile müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Metal müziğin efsane isimleri, bu yıl Maslak Arena'da sahne alacak.

Ve GHOST ilk kez Türkiye'de! 2008 yılında kurulan, heavy metalin en önemli temsilcilerinden biri olan GHOST, Hi-Voltage 2014 ile ilk kez Türk izleyicileri ile buluşuyor. Her biri A Nameless Ghoul (İsimsiz Hortlak) adıyla anılan, yüzleri gizli 5 kişilik cüppeli müzisyen grubu ve kurukafa makyajlı, kardinal kıyafeti içinde vokalist Papa Emeritus imajıyla çıkış yapan grup, sıradışı sahne şovları ile de son yılların en çok konuşulan gruplarından.

Festivalin bir diğer önemli grubu ise TRIVIUM.Trivium 2000’li yılların en büyük metal grupları arasında yer alıyor. 1999 yılında Florida’da kurulan grup New Wave of American Heavy Metal (Yeni Dönem Amerikan Heavy Metal) akımının lideri olarak nitelendiriliyor. Istanbuldaki ilk performansları ile büyük ses getiren grup, yoğun istek üzerine yeniden Hi-Voltage’de.

Türkiye'nin en iyi rock barı 'Dorock Bar' ın 10. yıl kutlamaları FreeBird Agency desteği ile gerçekleşecek olan Hi-Voltage 2014 ile start alacak

Rock müziğin Türkiye’deki en iyi yerli temsilcisi gruplarin da sahne alacagi HI-VOLTAGE 2014 tüm rock müzikseverleri rock ile dopdolu bir pazar icin 22 Haziran'da Maslak Arena'ya bekliyor!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>