>

DİĞER HABERLER

Farklı bir yemek programı

Sunuculuğunu Özlem Conker’in yapacağı "Bizim Mutfak’tan Bizim Lezzetler" adlı yemek programı 19 Nisan’da Show TV’de gösterime giriyor.
 
   
 
 
     
Bizim Mutfak'tan Bizim Lezzetler

Ülker, Bizim Mutfak ürünlerini tercih eden evhanımlarından gelen istek doğrultusunda yeni bir yemek programı başlatıyor. Sunuculuğunu Kınalı Kar’ın Nazlı’sı Özlem Conker’in yapacağı "Bizim Mutfak’tan Bizim Lezzetler" adlı program 19 Nisan’da Show TV’de gösterime girecek. Bir yemek programında ilk kez beslenme uzmanının yer alacağı "Bizim Mutfak’tan Bizim Lezzetler"de ayrıca Bizim Mutfak ürünleriyle hazırlanan yemek tariflerini programa gönderen izleyiciler hediyeler kazanacaklar.

Şık ve modern bir mutfak dekoruyla izleyicilerin damak tadına olduğu kadar göz zevkine de hitap edecek olan "Bizim Mutfak’tan Bizim Lezzetler", hafta içi hergün öğle saatlerinde ekranseverlerle buluşacak. "Bizim Mutfak’tan Bizim Lezzetler" bir ilke imza atarak yemek programında beslenme uzmanına yer verecek. Bebek, yaşlı, diabetik gibi ailedeki farklı bireylere yönelik beslenme önerilerinde bulunacak olan Diyetisyen Gülgün Uzun, yapılan yemeğin besin değerleri hakkında bilgi verecek ve alternatif malzemeler önerecek.

Keyifli bir sohbet ortamında geçecek programda, her Cuma ünlü bir isim Özlem Conker’in konuğu olacak. Olimpiyat milli takım aşcılarından Hilton Parksa Alacarte Şefi Serkan Bozkurt, Türk damak zevkine uygun, evdeki malzemelerle kolaylıkla yapılabilecek, lezzetli, şık, aynı zamanda ekonomik yemek tarifleriyle evhanımlarına farklı lezzetler sunacak.

Bizim Mutfak ürünleriyle yaptıkları yemek tarifi ve yemek anılarını programa gönderen seyirciler haftanın 4 günü yapılacak çekilişle porselen yemek takımı kazanma şansını yakalayacak. Cuma günleri ise "Bizim Mutfak’tan Bizim Lezzetler" bir şanslı izleyicisine bulaşık makinesi hediye edecek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>