>

DİĞER HABERLER

Filli Boya Ankara Yapı Fuarı’nda Capatect’i tanıttı

Yapı sektörünün yenilikçi ve lider markası Filli Boya, 24 –28 Eylül tarihleri arasında Yapı Endüstri Merkezi tarafından gerçekleştirilen, 16. Ankara Yapı Fuarı’na katıldı.
 
   
 
 
     
Filli Boya, Ankara Yapı Fuarı’nda Capatect’i tanıttı!


Yapı sektörünün yenilikçi ve lider markası Filli Boya, 24 –28 Eylül tarihleri arasında Yapı Endüstri Merkezi tarafından gerçekleştirilen, 16. Ankara Yapı Fuarı’na katıldı. Filli Boya, Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi ürün grubu ve diğer dış ve iç cephe boyalarını, standını ziyaret eden tüketiciler ve profesyonellerle buluşturdu.

Caparol tarafından geliştirilen Capatect Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi, tam 30 yıldır Avrupa’da başarıyla uygulanıyor. Filli Boya, Capatect Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemini, Avrupa Kalite Standartları’na uygun olarak ürettiği yüksek performanslı “Capatect Dalmaçyalı Karbon Takviyeli EPS Isı Yalıtım Levhası” ile sunuyor.

Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi, duvarlardan ısı geçişini önleyerek yüzde 50 enerji tasarrufu sağlıyor. Dengeli ısı dağılımının gerçekleşmesi ve bina yüzeyinde nem, bakteri ve küf oluşumunun önlenmesiyle, konut içerisinde konforlu ve sağlıklı bir yaşam ortamı oluşması sağlanıyor. Buna bağlı olarak uygulandığı yerlerde onarım masraflarını azaltarak bina ömrünü uzatıyor. Binalarda neme bağlı yıpranmaların önlenmesi ile depreme karşı dayanım da artıyor.

Benekli deseniyle farklı görünüme sahip olan Capatect Dalmaçyalı Karbon Takviyeli EPS Isı Yalıtım Levhası, yapısındaki karbon takviyesi sayesinde ısı yalıtım levhalarından istenen maksimum performansı sağlıyor. Capatect Dalmaçyalı Karbon Takviyeli EPS Isı Yalıtım Levhası; ısı yalıtım sistemleri içerisinde performansı kalıcı, zaman içinde boyutları değişmeyen, ısı yalıtım değeri azalmayan en ideal yalıtım levhasıdır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>