>

KÜLTÜR-SANAT

Gökhan Kırdar: Foton Çağı

Gökhan Kırdar,“Foton Çağı | Photon Age” Projesinin İlk Konserinde Antalya`lı Hayranlarıyla Buluşuyor...
 
   
 
 
     

“Foton Çağı | Photon Age” projesi ile dünyamızı etkisi altına aldığı bilinen foton ışınlarına ve ayışığının ruhumuzdaki etkilerine karşı müzikal ve felsefi farkındalık uyandırmayı amaçlayan ünlü müzisyen Gökhan Kırdar; projenin ilk sahne performansını, 27 Haziran 2010, Pazar akşamı saat 22:00’de Antalya Ally Club’da gerçekleştirecek!

Gökhan Kırdar, yeni projesi “Foton Çağı | Photon Age” kapsamında Türkiye’nin birçok noktasında ve New York, Londra, Berlin, Viyana gibi dünyanın önemli şehirlerinde konserler vermeye hazırlanıyor. Müziğin dans, video ve özel ışıkla desteklendiği, müzik terapisi özelliği de taşıyan “Foton Çağı | Photon Age” konserlerinde sanatçı; projeyi oluşturan başlıklar ‘İlk Aşk’, ‘Beni Buluş’, ‘Seni Buluş’, ‘Bizi Buluş’ ve ‘O’nu Buluş’ dönemlerinden seçtiği albüm ve şarkıları, kendine özgü felsefi ve lirik anlatımıyla seslendirecek. Gökhan Kırdar, konserde “Yerine Sevemem” adlı unutulmaz şarkısıyla başlayıp, en son çalışması “Işık’la ve Aşk’la” ya kadar uzanan yolculuğunu hayranları ve izleyenleriyle paylaşacak.

Ünlü müzisyen, dünyada ilk kez gerçekleştirilen bir fikirle; proje kapsamında yer alan albümlerinin oluşum aşamalarını internet ortamında hayranları ve dinleyicileri ile paylaşıyor. Kırdar, eserlerini www.gokhankirdar.info resmi internet sayfasındaki OQLUB’a katılan hayranları ve dinleyenleriyle; her Pazar ve Ay’ın evrelerine göre gerçekleştirilen canlı buluşmalarda besteliyor ve hediye olarak yayınlıyor.

Müzikal film hazırlıklarına çok yakında başlanacak olan “Foton Çağı | Photon Age” projesi kapsamında bir de tasarım sergisi hayata geçirilecek. Projeye dair oluşacak single ve albümlerin ise LOOPUS ve EMI işbirliğinde tüm dünyada yayına sunulması planlanıyor.

Birçok solo albümün yanı sıra, “Kurtlar Vadisi” dizisi ve filmleriyle birlikte, “Yabancı Damat” ve “Haziran Gecesi” adlı dizilerin müziklerine de imza atan Gökhan Kırdar; Yıldız Üniversitesi Mimarlık Bölümünün ardından 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzikoloji Bölümünü kazandı. 1999 Ankara Film Festivali’nde En İyi Kısa Film Ödülü alan “Namaste” adlı kısa filmin, 2002 İstanbul Belgesel Film Festivali’nde İzleyici Özel Ödülü’nü alan “Tekfur Sarayı ve İstanbul" adlı belgeselin, Los Angeles Film Festivali En İyi Film Ödülü’nü alan “Fırsat/Crude” filminin müziklerini besteleyen sanatçı oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip...

LOOPUS Entertainment yapımcılığında, OQLUB prodüksiyonu ve bkz. organizasyonuyla gerçekleştirilen Gökhan Kırdar “Foton Çağı | Photon Age” Projesi Dünya Turnesi” nin ilk gösterisi; 27 Haziran 2010, Pazar akşamı saat 22.00’de Antalya Ally Club’da gerçekleştirilecek. Giriş ücreti 25 TL olan konserin biletleri, Biletix’ten ve konser girişinde kapıdan temin edilebilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>