>

DİĞER HABERLER

Gerçek doğallığı Lipton Ice Tea Green’de tadın!

Lipton Ice Tea’den yepyeni bir lezzet daha: Yeni, Doğal,Yeşil Çay’lı Lipton Ice Tea Green!
 
   
 
 
     
Limon ve nane aromalı Lipton Ice Tea Green, sıcak yaz aylarının en serinletici, keyifli ve doğal içeceği!

Gazsız olması, diğer içeceklere oranla %20 daha az şeker ve kalori içermesiyle Lipton Ice Tea Green, bu yaz herkesin yeni gözdesi!

Şimdi Lipton Ice Tea Green’in tadına, yemyeşil çimlerin üzerine basabileceğiniz, şehir merkezlerindeki stresten uzak doğal mekanlarda varabilirsiniz. Nişantaşı, Ortaköy ve Bağdat Caddesi’nde geçtiğimiz haftalarda oluşturulan ve büyük ilgi gören doğal mekanlar ve aktiviteler; 29-30 Temmuz Metrocity ve 14 Ağustos IKEA’da devam ediyor.

Lipton Ice Tea’den, Limon, Şeftali, Mango ve Light çeşitlerinden sonra şimdi de yepyeni bir lezzet: Lipton Ice Tea Green. Yeşil Çay’lı Lipton Ice Tea Green, tamamen doğal ve farahlatıcı bir lezzet. Limon ve nane aromasının biraraya geldiği bu eşsiz tat, yaz aylarına ferahlık getiriyor ve susuzluğunuzu gideriyor. İçinde bulunan Tehanin maddesi canlandırıcı ve enerji veren özelliğiyle, gün boyu zinde kalmanızı sağlıyor.


Lipton Ice Tea Green’i diğer içeceklerden ayıran en büyük özelliklerinden biri gazsız olması. İçtiğinizde şişkinlik hissettirmeyen ve ferahlatan Ice Tea Green, diğer pek çok içeceğe oranla %20 daha az şeker ve kalori içermesiyle de formda kalmak isteyenlerin ilk içecek tercihi olmaya aday. Tamamen doğal şeker ile üretilen Lipton Ice Tea Green, renklendirici ve koruyucu madde içermiyor. Bu özelliği sayesinde anneler de Lipton Ice Tea Green’i çocuklarına gönül rahatlığıyla içirebiliyor.

Yeşil Çay’ın getirdiği sağlık şimdi buz gibi Lipton kutularında...

Yeşil Çay, son yıllarda sağlığına giderek daha fazla önem vermeye başlayan tüketicilerin gözdesi bir içecek olmasıyla dikkat çekiyor. Lipton Ice Tea Green de, tıpkı Yeşil Çay gibi, içerdiği antioksidanlar sayesinde yaşlanmayı hızlandıran serbest radikallere karşı savaşıyor, kanser ve kalp hastalıklarına karşı koruyor. Lipton Ice Tea Green’in faydaları bununla da bitmiyor. Aşırı çalışma, huzursuzluk gibi farklı nedenlerden kaynaklanan yorgunluk ve uyku halini ortadan kaldırıyor. Antibakteriyel özelliği sayesinde ağız sağlığı ve vücut direncinin korunmasına yardımcı oluyor. İçerdiği Katesin maddesi sayesinde kolestrolü düşürüyor.

Lipton Ice Tea Green ile siz de doğallığın tadına varın!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>