>

DİĞER HABERLER

Görüntü devriminde ikinci perde..

İnce renk detayları, parlak, titreşimsiz, düzgün ve keskin görüntüler, renge bağlı keskinlik ayarı ile televizyon izleme keyfine şimdi varacaksınız...
 
   
 
 
     
Sadece kendinde olan teknolojileri bir üst seviyeye taşıyan Philips, Pixel Plus2 ile görüntüde devrim yarattı.

Philips Pixel Plus2, herhangi bir kaynaktan gelen görüntüdeki satır sayısını %33 oranında artırarak, her satırdaki nokta sayısını da iki katına çıkararak daha doğal ve detaylı görüntüler izleyebilme olanağı yaratıyor.Philips Pixel Plus 2, her bir pikseli iyileştirerek daha gerçek renkler, artırılmış derinlik hissi ve %30 daha fazla kontrast sağlıyor. Bu da en ince renk detayları ve parlak görüntülerle televizyon izleme keyfi sunuyor.

Pixel Plus 2 her türlü kaynaktan gelen sinyali işleyebilme özelliğine sahip bir teknoloji ve 17 farklı dijital resim geliştirme teknolojisiyle birlikte çalışıyor. 3D combfilter, DNR ve dijital doğal hareket özellikleri ile dinamik kontrast özelliği sayesinde resmin açık ve koyu bölgelerini kontrol edilerek %30 daha fazla kontrasta sahip parlak renkler ortaya çıkarıyor. Pixel Plus 2, hareketli resimlerde titreşimsiz, düzgün ve keskin görüntüler sağlıyor.

Pixel Plus 2 LTI özelliği ile resimler içindeki objelerin özellikle renklerinin birbiri içerisine karışarak bozulmalarını engelliyor. Böylece geliştirilmiş derinlik hissi ile birlikte resimler en ince ayrıntısına kadar sergilenebiliyor. Renkler ve objeler birbiri içerisinde kaybolmuyor.

Pixel Plus 2 gelen sinyali bir dizi süreçten geçirdikten sonra ekrandaki tonu ve renk sıcaklığını ayarlıyor. Renge bağlı keskinlik ayarı, yeşil iyileştirme, mavi ton ve ten rengi iyileştirme özellikleri sayesinde renk detaylarını ve doygunluğu zenginleştiriyor.

Philips Danışma Hattı : 0 800 261 33 02
www.philips.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>