>

DİĞER HABERLER

Güneşin Seçtiği de "Sothys"...

Fransız kozmetik devi Sothys, bu yaz hem güneşten yararlanmak hem de zararlı etkisinden korunmak için yeni bir bakım serisi hazırladı... Tıklayın...
 
   
 
 
     
Preventation Soleil. Bu serinin ürünleri, güneşlenme sırasında cildi koruyucu, güneşlenmeden sonra ise besleyici ve canlandırıcı özelliğe sahip.

Prevention Soleil, farklı koruma faktörleriyle her cilt tipine uygun olarak geliştirildi. Yüksek koruma faktörü içeren ürünlerden olan Ecran Total SPF 25 ile Ecran Zones Exposes SPF 30, suya dayanıklı. Güneşin zararlı etkilerinden cildi en yüksek seviyede koruyan bu ürünler, çocuklarda ve çok hassas ciltlerde güvenle kullanılıyor. Bu ürünlerin içeriğindeki filtreler, cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı bir kalkan gibi korurken, mısır yağı ve E vitaminleri cildi nemlendiriyor.

Serinin güneş sonrası için hazırlanan ürünü ise Lait Apres Soleil. Duştan sonra nemlendirici olarak kullanılan Lait Apres Soleil, güneş sonrası cilt yüzeyinde oluşan sıcaklık hissini ortadan kaldırırken, cilde serinlik veriyor. Güneşin, havuz ve deniz suyunun cildi yıpratıcı özelliklerini en aza indiren bu ürün, ince ve yumuşak yapısıyla cildi rahatlatıyor. İçeriğindeki ‘mimosa’ ise cildi nemlendiriyor ve yeniliyor.

Güneş ışınlarını cildimizin tazelenmesi, canlanması için en büyük destek olarak kabul eden Sothys araştırmaları, bunun tek yönteminin, yararlı ışınların cilde nüfuz etmesi, zararlı ışınların ise cilt yüzeyine çarparak geri dönmesi olduğunu ortaya çıkartıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>