>

KÜLTÜR-SANAT

Altın Küre Sunucuları Belli Oldu!

73.Altın Küre Ödül Törenin’de ödülleri sahiplerine takdim edecek, heyecan verici isimler belli oldu.
 
   
 
 
     

Daha önce Altın Küre’de ödül alan ve aday gösterilen birçok isim 73. Altın Küre Ödülleri’ni sahiplerine ulaştıracak. Bu sene Altın Küre heyecanını izleyicilere aktaracak isimler, Lady Gaga, Jennifer Lopez, Amy Adams, Morgan Freeman, Mel Gibson, Jaimie Alexander, Patricia Arquette, Jim Carrey, Jamie Foxx, Taraji P. Henson, Amber Heard, Bryce Dallas Howard, Kate Hudson, Helen Mirren, Julianne Moore, Eddie Redmayne, Kurt Russell, J.K. Simmons, Channing Tatum, Melissa Benoist, Viola Davis, Grant Gustin Maggie Gyllenhall, Kevin Hart, Terrence Howard, Ken Jeong, Dwayne Johnson, Michael Keaton, Eva Longoria, Jason Statham, Mark Wahlberg ve Olivia Wilde olacak.

10 Ocak’ı 11 Ocak’a bağlayan gece FOXLIFE’ta Beverly Hilton Otel’den canlı olarak yayınlanacak 73. Altın Küre Ödül Töreni’nde Ricky Gervais’e eşlik edecek isimler belli oldu. Ödül töreninin kazananları takdim edecek ve geceye renk katacak isimler daha önce de Altın Küre heyecanını yaşayan isimler arasından seçildi. 73. Altın Küre Ödül Töreni’ne sunumuyla renk kazandıracak isimler, Lady Gaga, Jennifer Lopez, Amy Adams, Morgan Freeman, Mel Gibson, Jaimie Alexander, Patricia Arquette, Jim Carrey, Jamie Foxx, Taraji P. Henson, Amber Heard, Bryce Dallas Howard, Kate Hudson, Helen Mirren, Julianne Moore, Eddie Redmayne, Kurt Russell, J.K. Simmons, Channing Tatum, Melissa Benoist, Viola Davis, Grant Gustin Maggie Gyllenhall, Kevin Hart, Terrence Howard, Ken Jeong, Dwayne Johnson, Michael Keaton, Eva Longoria, Jason Statham, Mark Wahlberg ve Olivia Wilde oldu.

Ricky Gervais’in sunacağı, FOXLIFE’tan canlı olarak izlenebilecek geceden önce Altın Küre tahminlerini FOXLIFE internet sitesindeki bölümden paylaşan izleyiciler ise sürpriz ödüller kazanarak bu heyecana ortak olacak.

En İyi Tahmini Yap, Ödülü Kazan

Altın Küre tahminlerini, FOXLIFE internet sitesinde yer alan http://www.foxlife.com.tr/diziler/73-altin-kure-odul-toreni/quiz/tahmin-et-1 adresindeki mini yarışma alanında paylaşan izleyicilerden tüm kategorilerde en çok doğru tahminde bulunan 5 kişi sürpriz hediyelerin sahibi olaca
k.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>