>

DİĞER HABERLER

Hilton Hotels Corporation dünyanın en büyük oteli sıfatını lüks marka çizgisi oluşturmak üzere geniş

Hilton Hotels Corporation dünyanın en büyük oteli sıfatını lüks marka çizgisi oluşturmak üzere genişletiyor

 
   
 
 
     
Hilton Hotels Corporation şirketin yeni bir lüks otel zincirini New York’un efsanevi Waldorf=Astoria® Otel markası altında oluşturacağını açıkladı.

Bugün “Waldorf=Astoria Collection®” adını taşıyan bu yeni, elit marka şirketin kurucusu Conrad N. Hilton’un “Hepsinin En İyisi” olarak tanımladığı Waldorf=Astoria efsanesi üzerine oturtulacak. Bu Koleksiyon Waldorf=Astoria’nın kendisi ve artık Hilton tarafından işletilecek üç dünya kalitesinde lüks tatil beldesi ile start almakta:

• Grand Wailea Resort Hotel & Spa Maui Adası, Hawaii
• Arizona Biltmore Resort & Spa Phoenix, Arizona
• La Quinta Resort & Club La Quinta, Kaliforniya


Grand Wailea Resort Hotel & Spa:
The Waldorf=Astoria Koleksiyonu
Ödüllü ve tüm dünyada tanınmış bir yer olan Grand Wailea Resort Hotel&Spa (Maui, Hawai) 780 odaya sahiptir ve 100,000 fit kare sosyal alan üzerine kurulmuştur. Titiz bir peyzaj sonrasında oluşturulmuş 40 adet alanın üzerine konumlandırılmış Grand Wailea Resort Hotel&Spa (Maui, Hawai) Hawai ve Amerika’daki en güzel plajlardan biri olarak bilinen Wailea Plajına bakmaktadır.

Ortalama 640 fit karelik lüks odaların her birinde özel bir balkon (hanai), İtalyan mermerleri ve çok geniş küvet, cam ile çevirili duş, yaşam alanı ve çalışma masası bulunmaktadır.
Beldenin dahilinde yaratılmış olan Wailea Kanyonundaki dört adet havuzda su kaydırakları, hızlı su kaydırağı, Tarzan havuzu, dünyanın tek su asansörü, kum plajı, alt şelale, mağaralar , 3 Jakuzi, sauna ve çocuk havuzu faaliyetler için kullanılmaktadırlar. Ayrıca ünlü Hibiscus havuzu da mimari bir başarı olarak bilinmektedir.

Beldedeki Grande Kaplıcası Birleşik Devletler'deki en iyi 10 Kaplıca arasında gösterilmiştir.

Çok kapsamlı bir sanat koleksiyonu da Belde’yi güzelleştirmektedir; orijinal tablolar, heykeller, grafikler, duvar resimleri ve objelerin toplam sayısı 80in üzerindedir.

Arizona Biltmore Resort & Spa:
The Waldorf=Astoria Koleksiyonu
“Çöl Mücevheri” olarak tüm dünyada isim yapmış olan “the Arizona Biltmore Resort&Spa” yaklaşık 180 dönümlük alan üzerine kurulmuştur ve Phoenix Dağ Bölgesinin tam altında huzurlu bir vaha olarak karşımıza çıkmaktadır. Zengin bahçeleri, pırıltılı yüzme havuzları ve Frank-Lloyd Wright etkisi altındaki mimarisi ile dikkat çekmektedir.
Dünyadaki en ilgi çekici tatil beldelerinden biri olarak kabul edilen Arizona Biltmore 738 misafir odasına sahiptir. Bu odalardan 78 tanesi tek ve çift yataklı villalardır. 8 yüzme havuzu, yedi tenis kortu, 18 delikli golf alanı, tam servis Avrupa SPA hizmetleri, 22,000 fit kare dış mekan alanı, şelaleli jakuziler ve son teknoloji kullanan spor merkezi beldenin değerleri arasındadırlar.
Hemen yanında kurulu Arizona Biltmore Country Club ‘da 18-delikli PGA golf sahaları bulunmaktadır: The Links and The Adobe.


La Quinta Resort & Club:
The Waldorf=Astoria Koleksiyonu
Dünyada bir şehre ismini veren tek otel olan efsanevi LA Quinta Resort&Club tüm parlak geçmişi boyunca sıcak ve içten atmosferini korumayı başarırken misafirlerine her zaman en iyi tatil beldesi hizmetlerini ve niteliklerini (beş alandan meydana gelen golf sahası, ülkedeki en iyi tenis kulüplerinden biri, tam hizmet spa ve spor merkezi, elit yemek ve alışveriş merkezleri) sunmuştur.

La Quinta Resort & Club ülkenin en iyi golf sahalarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Beldede 23 tenis kortu, 42 havuz, 52 jakuzi, 640ı İspanyol kasitası(kulübe) stilinde döşenmiş 800 oda ve 5 restoran bulunmaktadır.

La Quinta Resort & Club’s lüks suitlerinde sınırlı kullanımı olan bir mutfak, tam fonksiyonlu iPod ve Bose Yükleme Merkezi ve ferah kullanım alanları bulunmaktadır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>