>

DİĞER HABERLER

İgdaş ugetam projesiyle ödül aldı...

Enerji Petrol Gaz Gazetesi tarafından her yıl sektörün başarılı şirketlerine verilen Altın Varil ödülüne bu yıl İGDAŞ ‘En İyi Uluslararası Proje dalında UGETAM projesiyle layık görüldü.
 
   
 
 
     
Ankara Hilton Oteli’nde düzenlenen ve enerji sektörü temsilcileriyle çok sayıda bürokratın katıldığı 9. Golden Barrel ( Altın Varil ) ödülleri dağıtım töreninde, ödülünü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler’in elinden alan İGDAŞ Genel Müdürü Levent TÜFEKÇİ ‘ bu anlamlı proje ile ödül aldığımız için gurur duyduk’ dedi.

Tüfekçi törende yaptığı konuşmada, kısa adı UGETAM olan Uluslararası Gaz Eğitim Teknoloji Araştırma Merkezi’nin Türkiye’de hızla yaygınlaşan doğalgazın okulu olma misyonunu üstlendiğini ve doğalgazın profosyonellerini yetiştirmeyi hedeflediğini belirtti. İGDAŞ Genel Müdürü Levent Tüfekçi ‘çok büyük bir emek ve zaman harcanan bu proje ile İGDAŞ’ın doğalgaz dağıtımı konusunda edindiği tecrübeyi hem tüm Türkiye’ye hem de Orta Asya, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu, Rusya, Balkanlar ve Kuzey Afrika bölgesinde bulunan ülkelere de taşıyacağız’ dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi GÜLER ise “eski bir İGDAŞ ‘lı olarak bu ödülü vermekten büyük mutluluk duyduğunu ifade ederken İGDAŞ’ın UGETAM Projesi’ni hayata geçirmesinde büyük emeği olan Prof. Dr. Ümit Doğay ARINǒa özel olarak teşekkür etti”


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>