>

DİĞER HABERLER

İntikam Şarkısı Yazan Mariah Carey, Eminem'i Çıldırttı...

Müzik dünyası, zirvedeki iki ünlü şarkıcının birbirinden korkunç bir şekilde intikam almasını konuşuyor.
 
   
 
 
     
Mariah Carey'nin beraberliklerini bir şarkı sözüyle bitirdiğini ilan etmesine sinirlenen Eminem, intikam almak için şarkıcının telefon mesajlarını bir parçasında kullanmaya karar verdi. Mariah Carey ile Eminem'in yolları, bu gidişle 'karakolda' kesişecek.

Carey, 'Clown-Palyaço' adlı şarkısında Eminem'e, 'Sakın artık bizim sevgili olduğumuzu ima etme/Seni kim önemser' sözleriyle hitap edince, Eminem küplere bindi. İçindeki intikam ateşini söndürmek için bir yol arayan Eminem Carey'nin kendisine aylar önce bıraktığı ve özenle kaydettiği telefon mesajlarını bir parçasında kullanmaya karar verdi. Bu yöndeki haberleri işiten Mariah Carey ise 'Charmbracelet' adlı yeni albümünü tanıtmak üzere çıkacağı 6 aylık turne öncesinde çılgın rapçinin bu girişimini değerlendirdi.

Carey, 'Onun ne yapmaya çalıştığını anlamak mümkün değil. Bence bir kız çocuğu gibi davranıyor. Sanki biz kedi-köpek gibi dövüşüyoruz' dedi. Eminem'in kendisinin telefon mesajlarını 'komik' ve 'garip' seslerle bıraktığını açıklaması üzerine de Carey, 'Ben şakacı bir insanım. Bebek sesi bile çıkarabilirim. Bunların hepsi eğlence içindi. Eğer bir insanın eski telefon mesajlarını dinlemekten başka yapacak işi
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>