>

DİĞER HABERLER

İş seyahatleriniz için ideal seçim...

Londra’nın tarihi Docklands bölgesinde yer alan Marriott Oteller Zinciri’nin yeni üyesi Ramada Hotel & Suites London Docklands, iş seyahatlerinde beklediğiniz imkanları size sağlıyor.
 
   
 
 
     
Marriott Oteller Zinciri’nin yeni üyesi Ramada Hotel & Suites London Docklands, fuar merkezine olan yakınlığı ile dikkat çekiyor.

RAMADA HOTEL & SUITES LONDON DOCKLANDS

2 toplantı salonu bulunan otelin odalarında; çalışma masası, bütün haber kanallarının izlenebildiği televizyon, internet, hafızalı telefon gibi işlerinizi kolaylaştıracak her türlü ekipman bulunuyor.

İş merkezlerine olan yakınlığıyla dikkat çeken Ramada, yıl içinde birbirinden önemli fuarların düzenlendiği Docklands’ın büyük sergi sarayı ExCel’e sadece 4 dakikalık yürüme mesafesinde...Komşu şehirler olan Canary Wharf, Wapping, Greenwich ve Butlers’a da hafif metro ile rahat ve hızlı ulaşım sağlanıyor. Ayrıca; Shakespeare Globe Tiyatrosu, Ulusal Film Tiyatrosu, Ulusal Denizcilik Müzesi, Kraliçe’nin Evi, Whitechapel Sanat Galerisi gibi birçok tarihi ve kültürel merkezlere de oldukça yakın.

Toplantılar ve diğer sosyal aktiviteler için de ideal olan Ramada’nın 224 odası ve 96 kişilik deniz manzaralı restoranı bulunuyor. Ayrıca sağlık kulübü ve oval barı ile de günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı oluyor.

Marriott Otelleri Türkiye Temsilciliği
Tel: (212) 296 54 20-21 / 296 58 10
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>