>

DİĞER HABERLER

İstanbul Martin Lindstrom ile Buluştu!

Markasını sevenler ve sevilen markalar, marka ve pazarlama dahisi Martin Lindstrom ile İstanbul'da buluştu.
 
   
 
 
     
Reklam Yaratıcıları Derneği ile CSA/Ünlü Konuşmacılar Ajansı'nın davetiyle Türkiye'ye gelen Marka ve pazarlama dahisi Martin Lindstrom, BRANDchild & BRANDmanagement başlıklı bir konferans verdi.

11 Eylül Çarşamba günü Mövenpick Otel'de gerçekleşen konferansa, markasını seven reklamverenler ile reklam dünyasından birçok isim katıldı.

Garanti Bonus Akademi'nin ana sponsorluğunu üstlendiği konferansta Martin Lindstrom, günümüzün en büyük tüketici grubu olan çocuklar üzerine Türkiye dahil; Asya, Avrupa, ABD ve Güney Amerika'da yaptığı araştırmanın sonuçlarından yola çıkarak etkin marka yönetiminin altın kurallarını anlattı.

Pek çok büyük dünya markasına danışmanlık yapan ve uluslararası bir konuşmacı olan Lindstrom; iki bölümden oluşan konferansta ve workshop'ta, zeki sunumu ile olduğu kadar izleyenleri de içine kattığı esprileriyle katılımcıların sempatisini topladı.

Marka konusunda kitapları dünyanın pek çok ülkesinde en çok satanlar listesinde yer alan Lindstrom, çocukların tüketim dünyasını anlattığı BRANDchild isimli kitabını da konferans sonunda imzalayarak katılımcılara dağıttı.
Organizasyonu CSA Ünlü Konuşmacılar Ajansı tarafından yapılan konferansta ayrıca,

Yeni yüzyılın pazarlama stratejileri ve markanın önemi
Marka yaratımı ve etkin marka yönetimi
Ulusal ve uluslararası marka stratejileri
Çocukların tüketim gücü:1 trilyon dolarlık pazar
Ailelerde tüketime karar verme sürecinde çocukların
rolü
Çocukların marka tercihi nasıl oluşuyor?
gibi konuların üstünde de duruldu.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>