>

GÜZELLİK

Derinlemesine Nem Takviyesi

Eau Thermale Avène Hydrance Optimale Nem Serum’u, Avène Termal Su açısından zengin yapısı sayesinde ciltte optimal nemlendirme sağlar ve rahatlatır.
 
   
 
 
     

3D gel yapısı sayesinde nem seviyesini düzenler ve Avène Termal Suyunun cilt yüzeyinde tutulmasını sağlar. Nemsizlikten kaynaklanan kırışıklıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Cilt yaşlanmasının başlıca sebebi nem kaybıdır. Nem eksikliğinde ciltte ince nemsizlik kırışıklıkları ve cansız bir görünüm gözlenebilir. Bu ince çizgiler zamanla derin kırışıklıklara dönüşebilir. Günlük bakımınıza nemlendirici kremler ile beraber bir nem serumu eklemek, nemi cilde hapsederek derinlemesine nemlenme sağlamaya yarar. Hem gece hem gündüz krem altına kullanılan nem depolayıcı serumlar, cilde dolgun ve aydınlık bir görünüm kazandırır.Mevsim değişiklikleri cilt kuruluğuna sebep olurken kış aylarında kuruluk daha da artar.

Avène Hydrance Optimale Serum, % 77 termal su içeriği ile cilde tam bir nem takviyesi sağlar. Cilt yüzeyinde termal su rezervi oluşturarak nem seviyesini ayarlar. Avène Hydrance Optimale Serum kullanımından sonra hızla cildin canlandığı hissedilir. Nemsizlik dolayısı ile oluşan ince çizgilerin azaldığı görülür. İçeriğindeki
Avène Thermale Su sayesinde ise cilt yatışır, ferahlar.

Hydrance Optimale Serum akışkan yapısı ile kolay uygulanır. Cildin ihtiyacına göre sabah ve akşam günlük bakımın bir parçası olarak kullanılabileceği gibi, haftada 2 ya da 3 kere nem takviyesi olarak da tercih edilebilir. Cildi temizledikten sonra, gece veya gündüz kremlerini uygulamadan önce, Avène Hydrance Optimale
Serum hafif bir masajla uygulanabilir.

Eau Thermale Avène Hydrance Optimale Serum Eczane Satış Fiyatı: 30 ml 79,9 TL 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>