>

DİĞER HABERLER

İşte bu haftanın şanslı isimleri...

Cosmoturk'ü email ile 5 arkadaşına tavsiye eden ve An Yayıncılık'tan YASEMİN BOZKURT'un "Yasemin'in Penceresi"" kitabını kazanan okuyucularımız belirlendi.
 
   
 
 
     
KİTAP KAZANAN ASIL TALİHLİLER:

50.nci Ayça Ilımlı
100 ncü Ergül Nemutlu
150.nci Nurcan Harmança
200.ncü Emine Köroğlu
250.nci Sevda Karakaya
300.ncü Elif Arıkan
350.nci Berna Kurşun
400.ncü Yasemin Özgener
450.nci Cengiz Uncu
500.ncü Funda Oncag

YEDEK TALİHLİLER

51.nci Emre Albaş
101 ncü Gülşen Üstüner
151.nci Çağlar Karaman
201.ncü Sevilay İkizkarman
251.nci Sevim Kızılkaya
301.ncü Pelin Seçil Erkan
351.nci Yeşim Zeybek
401.ncü İlknur Yarence
451.nci İlayda Harman
501.ncü Melis Aydın

Kazanan okurlarımıza kitap gönderim adres bilgileri için Cosmoturk ekibi bilgi email'i göndermiştir.

Kitabı kargo ile ulaştırabilmemiz için en geç 19 Kasım 2003 Çarşamba 17:00'ye kadar posta adresinizi bize bildirmeniz gerekmektedir.

19 Kasım 2003 17:00'ye kadar ASIL TALİHLİLERİN adres bilgileri tarafımıza ulaşmadığı taktirde YEDEK TALİHLİLERİMİZE kitap gönderimi yapılacağını bildirmek isteriz.

Cosmoturk"ü tavsiye eden okuyucularımız her hafta kitap kazanmaya devam edecek...

--------------------------------------------------------

Yasemin'in Penceresi
Yasemin Bozkurt
An YayıncılıkBurnunu kitapçı vitrinine dayamış küçük Yasemin’in hayalleri gerçeğe dönüşüyor. ‘Penceresi”nin açılmasıyla birlikte, Türk televizyonculuğunda da bir çığır açılıyor...

En ünlüler, en gizli sırlarını açıklıyor... Iki haneli reytingler: kırılrnası güç rekorları, sayfa sayfa haberleri getiriyor peşi sıra. İlk kez arkaıııa bakıyorum. 12 yıl ve bini aşkın program... Hızlı çıkılan merdivenler, alkışlar, ödüller. Bana inanan, hayatının sırlarını, acı tatlı anılarını, milyonlarla paylaşaıı Türkiye’nin starları. Onların hayatlarına özeııiyoruz. Alkışlarını, şöhretlerini. aşklarını seviyoruz; kıskanıyoruz.

En ünlüler, “en” olabilmek için nereden geldiler, neler yaptılar? Onları unutmam mümkün değil. Ağladığımız. güldüğümüz programlar bugün bir kitabııı sayfaları arasından size ulaŞıyor. Galiba bu kez beııim ağlamam gerekiyor. Hayır ağlamayacağını. Şans hak edeni buluyorsa şaııslıyım. Yüreğinizin susmayan sesi sevgi ise, sizi seviyoruz. Bana hayatını emanet eden tüm sanatçılara teşekkür borcumu ödüyoruııı... Ve bu kitap özel sırların ifşa edildiği bir kitap değildir. Hiç bir sanatçı ile, özel hayatını bilecek kadar yakıtı olmadım. Gazetecilik etiği diye nutuk atıp, sütunlarında özel hayatlarını anlatanlara yanıt olması için söylüyorum: Bu kitapta okuduğunuz her Şey, bir televizyon ortamında satırlara dökülmüş gerçekliğin en yalın halidir. Ama, yine de benim etiğim gereği tüm gerçekler yazılmamıştır...

Beni destekleyen arkadaşlarıma. emeklerine, sevinçlerine. gözyaşlarına teşekkür ediyorum.

Kaynak: www.anyayincilik.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>