>

DİĞER HABERLER

İzmir'de “online” yemek siparişi...

Türkiye’nin 2000 yılından beri en gelişmiş ve ilk online yemek siparişi sitesi olma özelliğini taşıyan Yemeksepeti.com, artık İzmir’de de hizmet vermeye başladı.
 
   
 
 
     
Ülkemizdeki paket servis anlayışına çok daha verimli ve hızlı bir alternatif getirmeye çalışan Yemeksepeti.com, Ankara’dan sonra bir yıl içinde İzmir’de de yapılanmasını tamamlayarak, üç büyük şehirde hizmet vermeye başladı. Aralarında Pizza pizza, Özsüt, Pasaport Pizza, Altınkapı, Altın Döner; Tariş ve İzmir Chinese Restaurant’ında bulunduğu 60’ı aşkın seçenek ile açılan Yemeksepeti.com İzmir ofisi, önümüzdeki günlerde restaurant sayısını arttırarak İzmirlilere yönelik hizmet yelpazesini genişletmeyi hedefliyor.

Yemeksepeti.com’un İzmirlilere bir diğer sürprizi ise Urla, Çeşme ve Foça gibi sahil yörelerinde de hizmet vermeye başlaması. İzmirliler böylece yemek siparişlerini yazlıklarından da online vermenin rahatlığına kavuşacaklar.

Halen 600 restoran ve 55 bin kayıtlı üyeye sahip olan Yemeksepeti.com’a bir hafta içinde 7000 sipariş veriliyor. Türkiye’de online sipariş sistemini yerleştirmeyi kendine misyon edinen Yemeksepeti.com’un Genel Müdürü Nevzat Aydın konu ile ilgili şunları şöyledi:

“ Türkiye’de kentsel nüfusun büyük bölümünün yaşadığı İstanbul, Ankara ve İzmir’deki yapılanmamızı tamamlayarak büyük bir aşama kaydettik. Ege’nin kendine has yemek kültürünün İzmir’deki siparişlere yansıyacağından eminiz. Yemeksepeti.com’un sağladığı olanaklarla İzmirliler artık online paket yemek servisinin keyfine hem şehirde, hem de yazlıklarında daha çok varacaklar.”
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>