>

DİĞER HABERLER

Jennifer'in şansı açıldı

Jennifer Lopez, şans meleğinin sürekli yanında olduğunu bir kez daha kanıtladı.
 
   
 
 
     
Lopez'in ''Flashdance'' filmindeki sahneleri andıran klibini yıldızı mahkemeye vermek için izleyen Paramount şirketi yöneticileri, dansını beğenince Lopez'e filmin yeni çevriminde başrol önerdi.

''Peoplenews'' sitesinin haberine göre, Lopez'in ''Flashdance'' filmine benzetilen ''I'm Glad'' adlı klibini seyreden film şirketi yöneticileri, önce küplere bindi.
 
1983 yapımı orijinal filmin yapımcısı olan Paramount şirketi yetkilileri, klibin filmlerinden birebir uyarlandığını fark etti. Lopez'in plak şirketi Sony'ye bir Julia Roberts'ın başrolünü üstlendiği ''Yatağımdaki Düşman (Sleeping with the Enemy), Hollywood'da gerçek oldu. Oyuncu Sadie Frost, kendisine zalimce davranan eşi ünlü aktör Jude Law'un, isminin söylentilere karıştığı Nicole Kidman'ı ziyarete gitmesini fırsat bilip ev kilitlerini değiştirdi.

İnternetteki ''peoplenews'' ve ''imdb'' sitelerinin haberlerine göre, iki ünlü yıldızın yolları, Law'un hoyratça davranışları ve çapkınlıkları yüzünden ayrıldı.
 
Eşiyle arasını düzeltmek için bir tatile çıkmayı teklif eden Frost, bu tatilde evliliklerinin daha kötüye gittiğini fark etti.   

Yazlık evlerinde kendisine zalimce davranan eşinin bu davranışlarındanyılan genç yıldız, ilk trene atlayıp buradan kaçtı. Frost, Londra'ya döndükten sonra eşinin uzun süre gelmemesi üzerine, genç aktörün isminin söylentilere karıştığı Nicole Kidman'ı ziyarete gittiğini öğrendi. Sadie Frost, bundan istifade ederek çilingiri çağırdı ve evlerinin kilidini değiştirdi. Genç yıldızın bardağı taşıran bu son damladan sonra boşanmak için başvuruda bulunmak istediği, ancak Law'un karşı çıkmasından çekindiği belirtildi.

Ünlü aktör Jude Law ve eşi Sadie Frost, 2 yaşındaki kızlarının çocuklar için düzenlenen bir partide extasy hapı yutarak hastaneye kaldırılmasıyla gündeme gelmişti. Bu olaydan sonra aralarındaki sorunlar daha da artan çiftin 3 çocukları bulunuyor.

Hollywood'un genç kuşak aktörlerinden Jude Law, ''People'' dergisinin ''Dünyanın En Güzel İnsanları'' listesine defalarca girmişti. Aktör, halen sinema dünyasının en aranan oyuncuları arasında yer alıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>