>

DİĞER HABERLER

KALBEN ile Bir İyilik Yap Kendine

Festivalde Hıdırellez coşkusu ve benzersiz çay deneyimleri...
 
   
 
 
     

Doğadan’ın ana sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlenecek Uluslararası İstanbul Çay Festivali,5-6 Mayıs tarihlerinde Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’ndeGeçen yıl ilki düzenlenen ve yaklaşık 10 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen Uluslararası İstanbul Çay Festivali, bu yıl 5- 6 Mayıs tarihlerinde Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde çay severlerle buluşuyor.

Festivalin ikinci yılında tekrar ana sponsor olan Doğadan, içtenliği ve mütevazi duruşu ile son zamanla rın en çok sevilen sanatçısı Kalben ile çay severleri keyifli bir sohbetle bir araya getiriyor.

Çay Festivali’nde Doğadan’ın Konuğu Kalben

Hızlı yükselişi, hayat felsefesi, edebiyata olan ilgisi, farklı müzik tarzı ile özellikle genç kitlenin beğeni ile takip ettiği Kalben, Doğadan’ ın konuğu olarak 6 Mayıs Pazar günü 15:00’ da festival sahnesinde yer alacak. Kalben çaya dair anılarını ve çayın hayatındaki yerini paylaşarak, her biri ayrı duygu ve derinlikte olan şarkılarından ikisini canlı performans ile seslendirecek.

Festivalde Hıdırellez coşkusu ve benzersiz çay deneyimleri


Çayın iyiliğinden, doğallığından, renginden ve sıcaklığından yola çıkılarak şekillenen festival bu yıl ziyaretçilere Hıdırellez konsepti ile renkli bir atmosfer sunuyor. Etkinlikler, dans gösterileri, yarışmalar ve konserler ile eğlence yanı sıra çaya dair sohbetler ve workshoplarla çay kültürü üzerine keyifli deneyimler katılımcıları bekliyor.

Cumartesi ve Pazar sabah 10.00 – 18.00 saatlerinde ziyaret edilebilecek festivalin biletleri www.biletix.com’dan temin edilebiliyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>