>

DİĞER HABERLER

Kenan ile Tuğçe'nin Aşkları Ticarileşti!

Kenan Doğulu ile Tuğçe Kazaz, Derimod'un "Çarpıcı Şıklık" adı altındaki 2004 Kış kreasyonu için Nihat Odabaşı'nın objektifinin karşısına geçtiler.
 
   
 
 
     
Yüklü miktarda para, 50'şer mont ve sponsorluk karşılığı model olan Doğulu ve Kazaz, anlaşmaları gereği 6 ay ayrılamayacak...

Firma yetkilileri, bir yıldır aşk yaşayan Doğulu ile Kazaz'ı, özel yaşamlarındaki farklılıkları ve çok çarpıcı iki sevgili olmaları nedeniyle tercih ettiklerini söyledi. Doğulu'nun 'Aklım Karıştı' adlı şarkısının klibine ve birçok projesine 6 ay boyunca sponsorluk yapacak olan Derimod, ikiliye bu süre içinde ayrılmamaları şartını koydu. Sevgililer, avukatlar aracılığıyla 6 ay ayrılmayacaklarına dair sözleşme imzaladı.

'Ticarete dökmeyiz' diyor

Çarpıcı bir çift olduklarına inandıklarını söyleyen Kazaz, "Kenan'la hiçbir modelle rahat çalışmadığım kadar rahat çalıştım" dedi. Daha önceki röportajlarında ilişkilerini ticarete dökmek istemediğini söyleyen Doğulu ise şöyle konuştu: "Hep birbirimize neden bir şeyler yapmıyoruz diye soruyorduk. Böyle güzel bir teklif gelince hemen tamam dedik. Her şeyden öte, 50 montum oldu. Bu işin ortaya çıkmasında en büyük etken Tuğçe'nin model olması. Bundan sonra da gelen iyi teklifleri değerlendireceğiz. Bu belki bir dizi ya da televizyon programı da olabilir."

Milliyet
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>