>

DİĞER HABERLER

Kinetix 2004 Sonbahar/Kış Koleksiyonunu defileyle tanıttı

Rafting, dağcılık, atletizm, formula, dans ve şehir hayatı Antalya'da Kinetix için podyumdaydı.
 
   
 
 
     
KINETIX 2004 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONUNU TANITTI..


Spor ayakkabı sektörünün lider markalarından kinetix, 2004 sonbahar/kış koleksiyonunu ve yeni konseptlerini antalya’da düzenlenen muhteşem bir defile ile bayilerine ve basına tanıttı. Türkiye’de ilk defa Kinetix tasarımcıları tarafından hazırlanan 7 ayrı konseptin ilk kez görücüye çıktığı defilede, Asuman Krause, Tuba Özay, Nefise Karatay, Duygu Ulaş, Doğa Bekleriz, Tanya, Burcu Kutluk, Tuğçe Güder, Ece Gürsel, Serkan Tan, Tolgahan Sayışman, Kıvanç Solmaz, Volkan Bilge, Murat Demirci manken olarak görev aldılar.

Renkli kostümleri, ilginç konseptleri, dansları ve showları ile farklı bir defileye imza atan Kinetix için mankenler kimi zaman örümcek kadın, kimi zaman formula yarışçısı, kimi zaman rafting sporcusu, kimi zaman atlet, kimi zaman da iş kadını-adamı oldular. Yürürken ve koşarken oluşan basıncın ayaklara etkisini hafifletmek için tasarlanan T-Spring konsepti ile başlayan defilede ünlü mankenler Asuman Krause, Nefise Karatay, Doğa Bekleriz ve Murat Demirci’nin “BASINÇ SHOW”u büyük ilgiyle karşılandı. İnşaatlarda kullanılan ağır asfalt delme makinası ile podyuma çıkan güzel mankenler, dans showları ile farklı bir görünüm çizdiler. Daha sonra ünlü mankenler; Gücü simgeleyen bir ayakkabı tasarlamak üzere yola çıkan Kinetix tasarımcılarının, her şeyi önüne katıp sürükleyebilecek bir güce sahip olan “Güçlü ve Zarif Nehir”den etkilenerek tasarladıkları Meanders için gerçek KANO ile podyuma çıktılar. Tehlikeli ve heyecanlı rafting sporunu podyumda canlandıran güzellerin, özel tasarlanmış rengarenk yüzücü mayoları nefesleri kesti.

Mileage konseptinin sahnesinde go cart yarış arabası ile podyuma çıkan Tuğba Özay, özel yarışçı kostümü ile farklı bir görünüm çizdi. Görkemi ve sağlamlığı simgeleyen kalelerin hayat verdiği Kinetix’in yeni Rampart konsepti için sahnede şövalye kıyafetleri ile tüm izleyenleri tarihler öncesine götüren ünlü mankenlerden Asuman Krause, zırhlı kostümü ile gerçek bir savaşçı gibiydi...

Tuba Özay, Örümcek Kadın kostümü ile büyüledi


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>