>

GÜZELLİK

Avon Global Makyaj Artisti Lauren Andersen’dan Bahar Makyajı

Bu baharın ikilisi makyajda zıt renkler...
 
   
 
 
     

Türkiye’nin 1 numaralı makyaj markası* AVON’un global makyaj artisti Lauren Andersen, 2014 bahar makyaj trendlerini açıkladı. Baharda capcanlı renkler, gözlere, dudaklara ve tırnaklara havalı bir görünüm ve görkemli bir ışıltı getiriyor.

Sezonun pastel renklerini canlı renklerle kombinlemek ve zıtlıkların cazibesi bahar makyajının en vurucu yanı olacak.

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON’un global makyaj artisti Lauren Andersen, bahar makyajının püf noktalarını açıkladı. Bu bahar canlı renkler, soft renklerle dengeleniyor, baharın tazeliği AVON ürünleriyle güzelliğinize yansıyor.

LAURAN ANDERSEN’DAN BAHAR MAKYAJI İPUÇLARI

• Bu bahar eller, gözler ve dudaklar, soft renklerin, canlı ve taze renklerle bir arada kullanılmasıyla modern bir havaya bürünüyor. Bu yılın en moda renkleri ise orkide rengi.
• Dinamizmi romantizmle birleştiren canlı bir mor tonu olan orkide rengini gümüş ışıltılı bir far ve turuncu tonlarında bir rujla bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz.
• Havada bahar kokusu varken, tırnaklar da bahar tazeliğini yansıtıyor. Renkli ve canlı tırnaklarla moda, ellere taşınıyor. AVON Gel Finish ojeleriyle hayat dolu nane yeşili ya da limon sarısı tırnaklarla tazeliği simgeliyor.

Gözler Makyajın Kare Ası

• Bu sezon dikkatler gözlere taşınıyor. Transparan fondöten ve nude ruj, gözlerde bahar mürdümü ile eşleştiğinde sofistike bir görünüm yaratıyor. Bu renk ikilisi cesaretle ağır başlılığı mükemmel bir dengede sunuyor.
• Gözlerde kuyruklu çizgiler, hacimli kirpikler, göz farında zarif, transparan gölgeler, yumuşak pembe bir rujla bir araya geldiğinde tazecik bir bahar güzelliğine dönüşüyor ve romantizmin tohumlarını atıyor.
• AVON Extra Lasting Eye Liner ile oluşturacağınız cesur çizgiler, AVON Extra Lasting Toz Göz farıyla birleştiğinde gözlere çarpıcı bir albeni katıyor.
• Gece makyajında ise gözlerinize mutlaka parlak göz farı ve uzun, hacimli kirpiklerle biraz ışıltı, biraz da iddia ekleyin.
• 2014 baharında uygulama kolaylığı olan ürünler kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Maskarayı yandan fırça ile uygulamak zor olabiliyor. AVON makyaj uzmanları bu düşünceden yola çıkarak AVON Mega Effects Maskara’yı yarattı. Kirpik çizgisinin doğal şekli ile uyumlu, daha büyük fırça bölmesi ile kirpiklerinize daha fazla hakimiyet sağlıyor. Mucizevi fırçası, her bir kirpiğe kökten uca ulaşmak için esnek bir yapıya sahip. Kullanması inanılmaz kolay ve kullanan kadınlar bayılıyor.

Çekici ve Eğlenceli Dudaklar

• Mevsim ne olursa olsun, güzel ve sağlıklı dudaklar daima moda. Hayallerinizdeki rengi ve ihtiyaç duyduğunuz bakımı tek bir üründe elde etmek için AVON Ultra Color Ruj mükemmel bir tercih olacaktır.
• Hafif ışıltı şimdilerin gözde trendi. AVON Shine Attrack Ruj’u gece makyajınızda pırıl pırıl dudaklar elde etmek için uygulayın ve çantanıza koyun. Gecenin ilerleyen saatlerinde birkez daha sürün.

AVON Ultra Color Absolute Ruj 23,20 TL
AVON Shine Attrack Lipstick 12,90 TL
AVON Color Ultra Glazewear Dudak Parlatıcı 11,40 TL
AVON True Color İkili Göz Farı 13,90 TL
AVON Açılıp Kapanabilen Parıltılı Göz Kalemi 7,50 TL
AVON Gel Finish Oje 7,90 TL
AVON Extra Lasting Toz Göz Farı 13,80 TL
AVON Allık 30,90TL
AVON Mega Effects Maskara 28,00 TL
AVON Extra Lasting Eye Liner 14,40 TL
AVON Magix Fondöten SPF 20 21,40 TL

*Euromonitor 2012 Türkiye makyaj sektörü toplam perakende kanalı her bir alt marka bazlı perakende satış verilerine göre
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>