>

MODA - STİL

Topshop 2014 Jeans Koleksiyonu

Yeni eklenen model ve fitleriyle bu sezona damgasını vuracak.
 
   
 
 
     

Topshop’un bu bahar sunduğu jean koleksiyonunda, yeni tarzlar ve farklı formlar yer alıyor. Baxter ve Leigh serileri gibi ikonik ürünleriyle milyonlara sokak modasını sevdiren Topshop, koleksiyonunda yepyeni jeanlere yer veriyor.

Topshop’un yenilenen denim serisinde 7 farklı tarz yer alıyor:

Leigh - Super Soft Skinny Bileğin hemen üzerinde biten, klasik bel yüksekliğine sahip jean
Joni - Skinny Ekstra yüksek belli skinny, püskürtme boyalı tarzda jean
Jaime - High-waisted Skinny Ekstra sıkı, yüksek belli skinny jean
New Baxter - Authentic slim Dar paça, klasik yükseklik, rahat kesim
Girlfriend – Slim Straight Dar kesim ve bileğin hemen üzerinde biten katlanmış paça formu
Mom Regular - Özgün kesim, yüksek bel
Hayden Boyfriend - Dökümlü, yırtık kesim detayları olan jean modeliTopshop markasının karakteristiğini yansıtan özgün tarz ve formlara sahip jeanler koleksiyonda yer alırken, en iyi yaptıklarımızdan trendlere yön vermeyi unutmuyoruz. Süslemeler, yırtık ve bol kesimli tarzlar ile kıvrık paçalar, 2014 İlkbahar – Yaz sezonunun ana trendlerini oluşturuyor. Vintage stili ağarmış hissi veren renkler, parlak mavi tonları, sade ve net renk alternatifleri koleksiyondaki yedi jean modelinin başlıca özelliklerini oluşturuyor.

Birinci kalite pamuktan üretilen Girlfriend modelindeki gibi bileğin hemen üzerinde biten jeanler, şık bir stille uygun fiyatları buluşturuyor.

Koleksiyondaki yeniliklerin haricinde odak noktası varolan jeanleri günümüze uyarlamak oldu. Geçmiş koleksiyonlarda yer alan Baxter serisi daha yüksek bel ve vücudu daha rahat sarma özellikleri eklenerek, New Baxter adıyla günümüz stiline uyarlandı. Aynı şekilde, Hayden modelinde görülen trendlere öncülük yapan detaylar her Topshop müşterisinin sevebileceği genişlikte bir renk paleti ile hazırlandı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>