>

DİĞER HABERLER

Kıskançlık krizleri!

Kolay Para yemeğinde neler oldu neler!
 
   
 
 
     
Ozcan Deniz'in de kuçuk bir rol ustlenidği "Kolay Para" adlı film için yapımcı firmanın verdiği yemek Dragos Lyra'da gerçeklesti.

Galaya katilmayan Ozcan Deniz yemege gelmisti. Basında yün bir bere ve bereyle aynı renk yün kazak giyen Ozcan Deniz yakısıklılığı ile butun kadınların yüreğini hoplattı.

Galaya gelmediği icin Ozcan Deniz'e kızgın olan Sebnem Donmez ile Emre Altug yemekte yoktu. Yerin uzaklıgından olsa gerek magazin basınının da yemege ilgisi azdı.

Film ekibinden Ahmet Ugurlu ile Asmalı Konak'ta Seymen Aga'nın kucuk kız kardesi rolunu oynayan Kolay Para'da da kucuk bir rol alarak filme destek olan Eylem Yıldız da yemekteydi. Asmalı Konak'ın cekimleri icin Kapadokya'ya gideceğini soyleyerek yemekte yalnızca 30 dakika kalan Ozcan Deniz bu süre içinde gazetecilere poz verdi ve soruları yanıtladı.

Yemeğe Sebnem Donmez ile Emre Altug'un katılmaması iki genç oyuncunun ÖzcanDeniz'le gereksiz bir rekabete girmesi olarak yorumlandı. Donmez ile Altuğ'un filmde kucuk bir rol almasına karsın butun ilginin Ozcan deniz uzerinde yogunlasmasından rahatsız oldukları biliniyor.

Yemege Ozcan Deniz'in katılacagını duyan Şebnem Oönmez'in Ozcan'a gösterilecek ilgiye tanık olmak istemediği icin yemege katılmadığı soyleniyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>