>

DİĞER HABERLER

K.V.K. "plusservice" Hizmetinizde!

K.V.K. ve Yapı Kredi Sigorta güvencesiyle "plusservice" sigorta kartı, mobil telefonlarınızı güvence altına alıyor. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Tek bir kartla, mobil hayatınız güvence altına alınıyor.

K.V.K. Satış Sonrası Hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. K.V.K. ve Yapı Kredi Sigorta güvencesiyle "plusservice" sigorta kartı, mobil telefonlarınızı güvence altına alıyor.

Nokia, Ericsson, Sony Ericsson, Samsung, i-Mate Smartphone marka cep telefonu, Qtek 1010 cep bilgisayarı kullanan ve iletişimini güvence altına almak isteyen, mobil hayatını kesintisiz yaşamak isteyen kullanıcılar, yeni satın aldıkları veya mevcut cihazları için bu hizmetten yararlanabiliyor. Mobil telefonunuz çalışır durumda ve 3 yılını doldurmamışsa, plusservice güvenliğini yaşayabilirsiniz.

"plusservice" cep telefonunuzun modeli ve isteklerinize göre seçenekler sunuyor: Silver Garanti kartı: 100 Euro, Gold Garanti kartı: 175 Euro, Platinum Garanti: 250 Euro’luk bir teminatı kapsıyor.

Kullanıcı hataları ve ihmal sonucu oluşan arızalar, sıvı teması, kırılma, düşme sonucu oluşabilecek hasarlar, elektriksel ve imalattan kaynaklanan arızalar (yasal garanti süresi dışında olanlar) plusservice'in hizmet ve güvenlik kapsamında yer alıyor.

"plusservice" kullanıcıları bir yıl boyunca mobil telefonlarında herhangi bir sorun olmadığı takdirde; "plusservice" hizmetinden tekrar yararlanmak istediklerinde % 20’lik bir indirim hakkına sahip oluyor.

Plusservice, kullanıcılarına teminat kapsamındaki arızalarda, seçtiği kartın limiti dahilinde ücretsiz işçilik ve yedek parça hizmeti sunuyor. Hızlı servis, çıkabilecek sorunlara en kısa zamanda çözüm sunuyor. Çağrı merkezi, internet sayfası, e-mail ve SMS ile geniş çaplı müşteri hizmetleri desteğinden yaralanabiliyor. Plusservice, Türkiye'nin her yerinden, K.V.K. teknik servislerin olmadığı noktalara ücretsiz kargo servisiyle hizmet veriyor.

Garanti süresi bir yıl olan "plusservice" kart çeşitlerinin ücreti KDV dahil şöyle: Silver Kart:29.900.000 TL, Gold kart: 49.900.000 TL, Platinum 69.900.000 TL’dir.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>