>

DİĞER HABERLER

KVK’dan iki yeni ürün

Yazılımını Microsoft’un geliştirdiği Qtek 1010 cep bilgisayarı ve Microsoft Windows CE işletim sistemli ilk cep telefonu olma özelliğini taşıyan i-Mate Smartphone, Türkiye’de KVK tarafından piyasaya sunulacak
 
   
 
 
     
Qtek 1010 ve i-Mate Smartphone, KVK Genel Müdürü Bülent Çavuşlu, KVK Ürün Müdürü Mehmet Şen ve Microsoft Telekomünikasyon Sektör Müdürü Hakan Dülge’nin katıldığı bir basın toplantısıyla tanıtıldı.

World, Excel, MSN messenger, Windows Media Player, MP3 player, e-mail alıp gönderme, ajanda, internet explorer, adres defteri gibi özelliklere sahip olan Qtek 1010’da, ayrıca oyunlar, pocket world, pocket excel, 4,5 saat konuşma süresi, 150 saat standby süresi gibi özellikler de bulunuyor.
       
Microsoft Windows işletim sistemli ilk cep telefonu olan i-Mate Smartphone ise geniş ekranıyla multimedya uygulamalarında maksimum performans sağlayan, işletim sistemi sayesinde tüm gelişmelere açık güçlü bir cihaz özelliğini taşıyor.
       
Kamera kullanımına ve hafıza yükseltmeye olanak tanıyan telefon, internet explorer, adres defteri, Windows Media Player, elektronik posta hizmetleri, ses kayıt, 6 kişiye kadar konferans yapabilme ve kızılötesi özellikleriyle dikkat çekiyor.

KVK teknik güvencesiyle 2 yıl garantili olan ürünlerden yarın piyasaya çıkacak olan Qtek 1010 885 dolar, bir hafta içinde vitrinlerde yer alacak i-mate smartphone ise 710 dolar fiyatla tüketicilerle buluşacak.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>