>

DİĞER HABERLER

Lavabonuzu kaç cm İstersiniz?...

Yarattığı yenilikler ile banyolarda farklı çözümler sunan SEREL, şimdi de Kesilebilir Etajerli Lavabo ‘yu üretiyor.
 
   
 
 
     
SEREL PETUNYA KESİLEBİLİR ETAJERLİ LAVABO!

Yapı sektörü profesyonellerine yönelik olarak üretilen , 160 cm ‘lik SEREL Petunya Etajerli Lavabo, minimumda, ventil orta ekseninden 350 mm sağa ve 350 mm de sola olmak üzere, totalde 700 mm' ye kadar kesilebiliyor.

SEREL Petunya Etajerli Lavabo, projede belirtilen her açıdan, sağ veya sol kısıtı olmaksızın, ister tek yönlü, ister iki yönlü kesime müsait.

Aynı zamanda ürüne, SEREL Extra Clean uygulaması da yapılabiliyor. Böylece çok daha az su kullanımı ve kolay bir bakımla yüksek düzeyde hijyen sağlanıyor.

Uygulama projesi ile birlikte gelen sipariş taleplerinde,projede belirtilen açı ve boyutlarda kesim işlemi gerçekleştiriliyor. Kesim yapılan kenarın, bitmiş duvar düzlemine sıfır kotta montajının yapılacak şekilde yerleştirilmesi , çift taraflı kesim yapıldığı takdirde ise, lavabonun iki duvar düzlemi arasında oluşturulan niş veya benzeri bir oluşum içerisinde montajı gerekiyor. Tek taraflı kesimlerde , kesilmeyen kenar açıkta bırakılabiliyor.

Özellikle otel odaları için talep edilen SEREL Petunya Etajerli Lavabo, sektörün profesyonellerinin projelerine kolaylıklar sağlıyor.

ELGİNKAN TOPLULUĞU kuruluşu olan ELMOR tarafından pazara sunulan üstün nitelikli E.C.A. ürünlerinin servis hizmetleri, “2001 Ulusal Kalite Büyük Ödülü” sahibi ve “2002 Avrupa Kalite Ödülü Finalisti” olan ve yine ELGİNKAN TOPLULUĞU şirketi EMAR Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye bağlı Yetkili Servisleri tarafından tüketicilere sağlanıyor.

Yüksek teknolojiye sahip ELMOR ürünleriyle ilgili detaylı bilgiye, ELMOR A.Ş.’nin 0212-251 70 06 no’lu telefonu www.elmor.com.tr internet adresinden, yetkili servisler ile ilgili bilgiye 0 800 261 85 13 no’lu Ücretsiz Danışma Hattı ve www.emarservis.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>