>

DİĞER HABERLER

Doğru Yaşlanmak Elinizde – Amerikan Hastanesin’de “Yaşlanmadan Yaşamak” konferansı

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü “Yaşlanmadan Yaşamak” konulu, halka açık bir konferans gerçekleştiriyor.
 
   
 
 
     

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nün 1 Nisan 2006, Cumartesi günü gerçekleştireceği “Yaşlanmadan Yaşamak” konulu halka açık konferansta, doğru yaşlanmanın önemi vurgulanacak. Konferans, VKV Amerikan Hastanesi A Salonu’nda 10:00-15:00 saatleri arasında ve ücretsiz olarak düzenlenecek.

Açılış konuşmalarının VKV Amerikan Hastanesi Genel Müdürü George D. Rountree tarafından yapılacağı etkinlikte, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü hekimleri ve fizyoterapistleri tarafından, “Yaşlanma nedir? Fizyolojik Yaşlanmada Organ Sistemleri ve Kırılgan Yaşlı”, “Yaşlılıkta Sık Görülen Hastalıklar ve Korunma Yolları”, “Yaşlanmada Psikolojik Değişkenler”, “Aile Ortamında Yaşlı”, “Yaşlının Sosyal Konumu ve Yaşlı ile Yaşamak”, “Yaşlılıkta Fiziksel Aktivitenin Önemi ve Egzersizler”, “Geriatrik Bakım Projeleri” ile “Yaşlı Hasta ve Bakımı” konuları ele alınacak. “Yaşlılık ve Koruyucu Genetik” ile ilgili son verilerin de paylaşılacağı etkinlikte fizyoterapistler tarafından yaşlıların düzenli olarak uygulaması gereken egzersizler gösterilecek.

Konferansın sohbet bölümünde, halk tarafından en çok merak edilen konuları uzmanlar ve dinleyiciler interaktif bir biçimde ele alacak. Etkinlik, katılımcıların sorularının cevaplanması ile son bulacak.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>