>

AŞK - CİNSELLİK

Fantezileriniz Hayatınıza Renk Katsın

Cinsel uyarılmayı ve hazzı artırıcı işlevleri olan cinsel fanteziler; kişiye özeldir ve gerçekleştirilmeleri de gerekmez.
 
   
 
 
     

Bazı kadınlar, yetiştirilme tarzından ve kapalı bir toplumda büyümekten dolayı, fantezilerinden rahatsızlık duyarlar, suçluluk hissederler. Oysa cinsel yaşama renk katan ve değişkenlik getiren, cinsel uyarılmayı ve hazzı artırıcı işlevleri olan cinsel fanteziler; kişiye özeldir ve gerçekleştirilmeleri de gerekmez.

Çünkü gerçekleşmesi istenmeyen veya olanaksız olan içerik taşıyabilir. Dozunda kaldığı sürece, cinsel istekleri tatmin için gidilebilecek en masum, en zararsız ve en güzel yollardan biri olan cinsel fanteziler kişilerin üzerindeki birtakım baskıları azaltabilir.

Ayrıca günlük hayatlarını normal olarak sürdürmelerine ve cinsel yaşamdaki heyecanı yoğunlaştırarak daha kolay doyuma ulaşmalarına yardımcı olabilir.

Cinsel fanteziler, herhangi bir cinsel sapıklığın baş göstermesini önleyebilir ve evliliklerde yıllar geçip, ilişki olgunlaştığında boşanma ve aldatma ihtimallerini de azaltabilir.

Bu açılardan bakıldığında cinsel fanteziler, gerçeklerin tatmin etmediği noktada beynimizin pansuman için ürettiği hayallerdir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>