>

DİĞER HABERLER

Muammer Yanmaz'la New York ve Havana'ya fotoğraf safarileri

Muammer Yanmaz Atölyesi ve Gazella Travel Designer işbirliğiyle gerçekleştirilecek yurtdışı sanat turlarının ilki 17-23 Mart tarihlerinde New York’a...
 
   
 
 
     
Muammer Yanmaz Atölyesi ve Gazella Travel Designer işbirliğiyle gerçekleştirilecek yurtdışı sanat turlarının ilki 17-23 Mart tarihlerinde New York’a, ikincisi ise 22-29 Nisan tarihlerinde Havana’ya düzenlenecek.

Muammer Yanmaz Atölyesi ve Gazella Travel Designer, sanatseverlere çok farklı bir gezi imkanı sunuyor. Fotoğraf Sanatçısı Muammer Yanmaz ve Sanat Danışmanı Aylin Ünsal’ın rehberliğinde gerçekleştirilecek yurtdışı sanat turlarının ilki 17-23 Mart tarihlerinde New York’a, ikincisi ise 22-29 Nisan tarihlerinde Havana’ya düzenlenecek. Katılımcılar, bu şehirlerde isterlerse Ünsal ile birlikte festival ya da bienal gibi etkinlikleri izleyecekler, isterlerse Yanmaz ile “fotoğraf safarisi”ne çıkacaklar.

Muammer Yanmaz Atölyesi’nde New York Fotoğraf Safarisi ve Havana Fotoğraf Safarisi öncesinde 3 günlük eğitim verilecek. Muammer Yanmaz, dünyanın belli başlı şehirlerine düzenledikleri bu safarilerde gün boyu fotoğraf çekileceğini, çekilen fotoğrafların akşam otelde katılımcılarla birlikte değerlendirileceğini söylüyor. Türkiye’ye döndüklerinde ise “Evliya Gezi Grubu” adı altında tüm fotoğrafları sergileyeceklerini, ayrıca fotoğrafların Gazella Web sitesinde de “E-Galeri” adıyla yayınlanacağını belirtiyor.

Katılımın 25 kişiyle sınırlı olacağı ve bir hafta sürecek geziler hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.gazella.com adresi ziyaret edilebilir.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>