>

AŞK - CİNSELLİK

Yaş Otuzu Geçince...

Otuz yaşını geçmiş bir kadın asla sizi gecenin bir yarısı uyandırıp ‘ne düşünüyorsun?’ diye sormaz.
 
   
 
 
     

Umurunda degildir çünkü ne düşündüğünüz.

Otuzunu aşmış bir kadın TV deki maci seyretmek istemiyorsa, söylene söylene TV nin karşısında yanınızda oturmaz.

Otuz yaşını aşmış bir kadın kendini yeterince iyi tanır ve kendinden emindir. Kim oldugunu, ne olduğunu, ne istediğini, ve kimden istediğini bilir.

Otuzunu aşmış çok az kadın onun hakkında ya da yaptıkları hakkında ne düşündüğünüzü önemser.

Otuzunu aşmış kadın, ağırbaşlıdır. Bir davetin ortasında ya da pahalı bir restoranda sizinle çığlık çığlığa kavga etmesi çok nadirdir. Ha tabi hakettiyseniz, size vururken de hiç tereddüt etmez...

Otuzunu aşmış kadın övgüler yağdırmakta çok bonkördür, çoğu hak edilmemiş bile olsa. Çünkü takdir edilmemenin ne olduğunu iyi bilir.

Otuzunu aşmış kadın sizi bayan arkadaşlarıyla rahatlıkla tanıştıracak kadar kendine güvenir. Daha genç bir kadın, en iyi arkadaşını bile görmezlikten gelebilir, yanindaki adama güvenmediği için. Kadinlar yasları ilerledikçe medyumlaşırlar. Ona günah cıkarmanıza hiç gerek yoktur. Onlar her haltınızı bilirler.

Otuz yaşını aşmış bir kadın kıpkırmızı bir ruj sürdüğünde bu ona çok yakışır. Ama daha genç kadınlarda böyle değildir. Çiğ durur.

Otuz üstü kadınlar açıksözlü, doğrucu ve dürüsttürler. Onun için ne anlam taşıdıgınızı merak etmenize gerek yoktur. Ne kadar geri zekali olduğunuzu bir çırpıda açık açık söyleyiverir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>