>

DİĞER HABERLER

Linens’ten ekolojik nevresimler!

Linens, modal saten nevresim koleksiyonunda, farklı beğenilere hitap eden 3 ayrı desen seçeneği sunuyor: Zarafeti sadelikle yaşamak isteyenlere Athena...
 
   
 
 
     
Doğanın ipeksi dokunuşunu Linens’le hissedin...

Linens markalı yeni modal saten nevresim koleksiyonu, doğanın eşsiz ipeksi dokunuşunu evinize taşıyor.

Linens Mağazalar zincirinde satışa sunulan Linens markalı yeni saten nevresim takımlarında, Orta Avrupa’da yetişen kayın ağacından elde edilen yüksek sağlamlıktaki modal fiberinden üretilen modal iplik kullanılıyor.

Pamuktan daha üstün özelliklere sahip, çevre ve ekolojik dengeyle son derece uyumlu doğal bir madde olan modal iplikten üretilen Linens modal saten nevresim takımları, ipeksi yumuşaklığı ile eşsiz bir rahatlık hissi veriyor. Linens’in yeni koleksiyonunda yer alan ürünlerin nemi ve teri çok iyi çekme özellikleri de bulunuyor.

Linens, modal saten nevresim koleksiyonunda, farklı beğenilere hitap eden 3 ayrı desen seçeneği sunuyor: Zarafeti sadelikle yaşamak isteyenlere Athena, baharı yatak odasına taşımak isteyenlere Kybele, içindeki çocuksu ruhu hiç kaybetmeyenlere ise İssis desenleri ile seslenen Linens; şık ambalajı içindeki yeni koleksiyonunu “Ev Güzellik Merkezi” Linens Mağazaları’nda tüketicileri ile buluşturuyor.Linens Mağazaları’nda, Linens markalı ürünlerin yanı sıra; Taç, Bianca Luna ve Bel-Air markalı nevresim, perde, yatak örtüsü, masa örtüsü, battaniye, yastık, havlu, bornoz, bebek ve çocuk grubu ürünler ile, dekoratif ev tekstil ürünleri ve tamamlayıcı aksesuarlar mevcut.

Kısa bir sürede; evine özen gösteren, dekorasyonda moda, kalite ve özgünlüğü bir arada bulmayı ve alışverişlerinde iyi bir hizmet almayı arzu edenlerin öncelikli tercihi haline gelen Linens zinciri; kusursuz müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı, zengin ürün çeşitliliği ve farklı mağaza konsepti ile ev tekstili alışverişini keyfe dönüştürüyor.

Linens markalı ürünler ve Linens mağazaları ile ilgili her türlü bilgiye 0800 219 01 08 no’lu ücretsiz danışma hattından ulaşılabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>