>

DİĞER HABERLER

MANKENLERİN AĞZINDAN BAŞTAN ÇIKARTMA YOLLARI...

Podyum güzelleri erkekleri baştan çıkartma yollarını anlattılar...
 
   
 
 
     
Nefise Karatay

Her zamanki doğal halimi takınırım. Çünkü ben çok vericiyim. İlişkilerimde bu yüzden de her zaman doğallığı tercih ettim. Hesapsız, pazarlıksız onun yanında olurum.

Aysun Kayacı

Amaç ilgisini çekmek, onu büyülemek olunca, uç davranışlar sergilemek gerekir. Ama bu da ortamla, zamanla ilgili bir şey. Bunun detayları anlatılmaz, yaşanır. Emre ile ilişkimizde ilk hamleyi ben değil, Emre yaptı.

Güzide Duran

Bir erkeği baştan çıkarmanın yolu hanımefendilikten geçer. Bu arada bakışlar çok önemlidir tabii. Ben ilk hamleyi hep karşı taraftan beklerim. İlker'le tanışmamzda, daha ilk görüşte aşık olduk birbirimize. Kısacası, baştan çıkarma olayını belli kurallara bağlamak anlamsız bana göre. Çünkü, bu kişilere, ortama ve zamana göre değişebilir.

Asuman Krause

Birinin dikkatini çekmek istesem önce saçlarımla oynamaya başlardım herhalde. Ayrıca dikkat çekmek için ille de dekolte giymek gerekmiyor. Ne bileyim, aşırı gülmek, seksi bir ses tonuyla konuşmak erkeklerin mutlaka dikkatini çeker.

Cansu Dere

En önemli etken istek... Öyle ya, her iki tarafta bunu istemeli öncelikle. istek olmadan kimse kimseyi baştan çıkaramaz ki... Bakışlar aşka davet sinyalleri veriyorsa, artık o olayın önüne kimse geçemez. İşin içine duygular girince neyin ne olacağını kestirmek çok zordur.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>