>

DİĞER HABERLER

Meydan Kadın Günleri başlıyor...

Meydan Avm`de gerçekleşecek “Kadın Günleri”nde kadınlar hem eğlenecek, hem öğrenecek...
 
   
 
 
     

18-19-20 Haziran 2010 tarihleri arasında  Meydan Avm'de gerçekleşecek “Kadın Günleri”nde kadınlar hem eğlenecek, hem öğrenecek...

Bu yıl ilk kez düzenlenecek “Kadın Günleri” 18 -19-20 Haziran günleri boyunca kadınların hem eğleneceği hem de moda, güzellik, kişisel gelişim, girişimcilik ve sağlık konusunda bilinçleneceği bir festival olacaktır.

Meydan Avm'de ilk kez gerçekleşecek “Kadın Günleri” kapsamında, makyaj ve cilt bakım uygulamaları, günde iki kez yapılacak fitness etkinlikleri, kadın sağlığını ilgilendiren çeşitli konularda doktorların katılımlarıyla söyleşiler, sağlık taramaları, kitap imza günleri, astroloji sohbetleri, ünlülerle söyleşiler, sponsorların düzenleyeceği çeşitli yarışmalar ve tattırma aktiviteleri yer alacaktır.

Arya Sponsorluk ve İletişim Danışmanlığı tarafından geliştirilen “Kadın Günleri” projesinin ana sponsorları Omo ve Cif Sunlight, co-sponsorları Nivea, Philips, Kosmodisk ve Avon'la Sağlığa Yolculuk; hizmet sponsorları ise Memorial Sağlık Grubu, Virgin FM, Voyage FM ve Arya Müzik'tir.

Etkinlik kapsamında Nivea sponsorluğunda günde 2 kez fitness uygulaması yapılırken, Philips ve CifSunlight 3 gün boyunca eğlenceli yarışmalar düzenleyecektir. Avon'la Sağlığa Yolculuk sosyal sorumluluk projesi kapsamında Avon'la Sağlığa Yolculuk Tırı'nda ücretsiz mamografi taramaları ve meme kanseri ile ilgili bilgilendirme yapılacak; ayrıca doktorların ve gönüllü elçilerin katılımıyla bilinçlendirme söyleşileri düzenlenecektir. Gazeteci yazar Tuluhan Tekelioğlu; gazeteci yazar Ece Vahapoğlu ve gurme Sahrap Soysal'ın kitap imza günleri olacaktır. Ayrıca KAGİDER girişimcilik konusunda kadınları bilinçlendirici söyleşiler düzenleyecektir.

Çocukları da unutmadık...


Etkinlik kapsamında annelerin rahatça vakit geçirebilmeleri için Omo sponsorluğunda çocuklara özel bir oyun alanı oluşturulacaktır. Bu alanda çocuklar resim yapabilecek, eğlenceli yarışmalara katılarak küçük ödüller kazanacaklardır.

Eğlenceli bir haftasonu geçirmek isteyen tüm kadınları 18-19-20 Haziran 2010 tarihlerinde Meydan Avm'ye bekliyoruz.

PROGRAM:

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>