>

DİĞER HABERLER

Motorola’dan T720 için şık ve profesyonel araç kiti!

Kablosuz iletişimde dünya lideri Motorola, Inc. (NYSE: MOT), Motorola T720 ve T720i cep telefonları için üretilen Telefon Askılı Profesyonel Araç Kiti’ni pazara sundu.
 
   
 
 
     
Bu şık telefon aksesuarı, hareket halinde olan profesyonellere aradıkları rahatlığı sunuyor.

Profesyonel Araç Kiti, güzel görüntüsü sayesinde her türlü gösterge paneliyle mükemmel uyum gösteriyor. Araç kitinin bir parçası olan telefon askısı, telefonlar için çok iyi bir koruma sağlıyor ve profesyoneller tarafından monte edildiği için kesinlikle kablo karmaşası yaşanmıyor. Bu da otomobillerinin düzenli olmasıyla gurur duyanlar için ideal bir ortam sağlıyor.

Mikrofon ve kulaklık içeren çift yönlü hands free özellik, kullanıcıya otomobilde hem konfor hem de rahatlık veriyor. Ayrıca telefonun tek bir düğmeyle askıya takılıp çıkarılması, otomobile binerken ya da inerken kolaylık sunuyor.

Bütün Motorola ürünleri gibi, Profesyonel Araç Kiti de, en iyi ses performansını ve güvenilir çözümleri sunan yüksek teknolojiyi içeriyor. Araç kitinin süper-şarj özelliği, pil son derece hızlı şarj edilirken hands free konuşulabilmesini sağlıyor. Telefonun pili boş ya da takılmamış olsa bile, telefon aracınızda çalışabiliyor.

Motorola T720i Profesyonel Araç Kiti’nin montajı da son derece kolay... Telefon askısının değiştirilebilme olanağı ve yenilemeyi kolaylaştıracak portatif kablosu sayesinde, telefon değiştirildiğinde bütün sistemin yeniden yüklenmesine gerek kalmadan askı yenilenebiliyor.

Mükemmel hat kalitesi ve "müziği kapatma" özellikleri de Motorola T720i Profesyonel Araç Kiti’nin özelliklerinden... Harici anten, hat kalitesini artırıyor ve müziği kapatma özelliği, sürücü telefon açtığında ya da arandığında aracın radyosunu otomatik olarak kapatıyor. Motorola T720i Profesyonel Araç Kiti Motorola’nın tam bir rahatlık ve kullanım keyfi sunan çözümler yarattığının örneklerinden... Motorola 720i heyecan ve eğlenceyi rahatlık ve kullanım kolaylığıyla birleştirmeyi başarıyor. Telefonun geniş renkli ekranı, mükemmel görüntüleriyle yaşama renk katıyor.

MOTOROLA

Motorola Inc.(NYSE:MOT) kablosuz, otomotiv ve geniş bantlı haberleşme sistemleri konusunda bir dünya lideridir. Şirketin 2002 yılı satışları 27.3 milyar dolardır. 75 yıl önce kurulan Motorola, üstün iş ahlakı ile uluslararası topluma faydalı hizmetler veren bir şirkettir. Yeni teknolojilere öncülük etmek ve günlük hayatta kullandığımız ürünleri daha yetenekli kılmaya kendini adayan Motorola, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürünler sunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz:
www.motorola.com.tr internet adresinden temin edilebilir.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>