>

MODA - STİL

Pareolar ve uçuş uçuş elbiseler

Bu yaz, üçgen, straplez ya da kalıplı bikini üstleri ile şort ya da yandan bağlı bikini altlarını seçerken zorlanacaksınız.
 
   
 
 
     
70’lerin Hippi modasını yansıtan, retro baskıların da hakim olduğu, değişik alt ve üst modellerin kombin yapılabildiği bikiniler, koleksiyonun en önemli parçasını oluşturuyor.


Bu yaz Accessorize kadınları üçgen, straplez ya da kalıplı bikini üstleri ile şort ya da yandan bağlı bikini altlarını seçerken zorlanacaklar. Gökkuşağı renklerinin kullanıldığı ve parlak baskılarla süslenen bikinilerin yanı sıra düz ya da çizgili straplez bikinilerle daha sofistike bir görünüm yakalanması da mümkün gözüküyor.


Bunun yanı sıra, sahilde kullanacağınız pareolar ve uçuş uçuş elbiseler, güzelliğinize güzellik katarken cildinizi de güneşin zararlı ışınlarından koruyacak. Bu seri grafik baskıları, straplez elbiseleri ve işlemeli pareoları ile muhteşem görünmenizi sağlayacak.


Bu yaz Accessorize ayaklarınıza da modayı getiriyor; taşlarla bezenmiş flip-floplar bu yazın vazgeçilmezlerinden olacak. Taşlı sandaletleri, deri tabanlı terlikleri ve metalik materyallerden oluşan flip-flopları giydiğinizde çok şık görüneceksiniz.

Üstelik plaj şıklığınızı tamamlayacak renkli yelpazeler, parlak çantalar ve büyük gözlükler de Accessorize mağazalarında sizleri bekliyor.

Plajlara koşmadan önce Accessorize mağazalarına uğramayı unutmayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>