>

DİĞER HABERLER

NCR Mağazacılık çözümlerinde, yeni model!

NCR Mağazacılık Çözümleri’nin Satış, Pazarlama ve Yazılım Geliştirme Hizmetlerini, Encore Bilişim Sistemleri Uygulayacak...
 
   
 
 
     
Mağazacılık çözümlerinde dünya lideri NCR, Avrupa’nın en dinamik ve en yenilikçi pazarlarından biri olan Türk mağazacılık ve perakende sektörüne yıllardır başarı ile hizmet veriyor. Gerek mağazacılık pazarındaki konumu, gerekse mağazacılık alanında sunduğu çözümlerle önderliğini sürdüren NCR, Aralık 2003 tarihinden itibaren Türk perakende pazarına daha kolay ulaşmak ve kolay çözümler üretmek üzere yeni bir modele geçti.

NCR, mağazacılık çözümlerinin satış, pazarlama ve yazılım geliştirme hizmetlerini, yeni kurulan “Encore Bilişim Sistemleri Ltd. Şirketi” sağlayacak. “Encore Bilişim Sistemleri Ltd. Şirketi”, yıllardır NCR mağazacılık sistemleri bölümünde hizmet vermekte olan, her türlü eğitim, bilgi ve profesyonellik kültürünü NCR’ dan almış yöneticilerden oluşuyor.

NCR standart ve gelenekleri ile yetişen kadro şimdi, “Encore Bilişim Sistemleri Ltd. Şirketi” adı altında, aynı hatta daha gelişmiş müşteri hizmetlerini firmalara sunacak. Bu hizmetler verilirken her zaman olduğu gibi NCR kalite standartları geçerli olacak.

Yeni modelde, Encore Bilişim Sistemleri Ltd. Şirketi müşterilere satış ve yazılım geliştirme konusunda hizmet verecek. Satış sonrası donanım ve yazılım bakım desteği ise eskiden olduğu gibi, NCR Müşteri Hizmetleri Grubu tarafından verilmeye devam edecek.

Mağazacılık çözümlerinde dünya lideri olan NCR çözümleri, Encore firması ile yapılan “exclusive” işbirliği sayesinde, Türk perakende pazarına çok daha etkin bir biçimde değer katacak.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>