>

DİĞER HABERLER

Noella'dan muhteşem açılış!

İstanbul Uluslararası Estetik 2003 Fuar’ında Sesu Kozmetik’in ürünlerini Amerikalı güzel melez Noella tanıttı...
 
   
 
 
     
SESU İLE PIRIL PIRIL...

Sesu kozmetik, 11 Aralık 2003 Perşembe günü İstanbul Uluslararası Estetik 2003 Fuarında ağda, krem ve tamamlayıcı ürünleri tanıtmak üzere Amerikalı melez güzeli, Noella ile açılışını yaptı.

Dünyada ilk kez bant ağda üreten firma olan sesu kozmetik, sesu tüy dökücü krem, sesu ılık ağda, sesu Roll-On Sirli ılık ağda, sesu ağda sonrası jel, sesu Naturel Sir Ağda, sesu Titanyum Pudralı Sir Ağda, sesu ağda temizleme yağı ve sesu ağda sonrası jel ürün gurubu ile kişisel bakımda, sesu "Professional Line" serisi; sir ağda, sir ağda temizleme yağı, ağda sonrası jel ve ağda bezi ürünleriyle kuaför ve güzellik salonlarında bayanların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

1980 yılında İtalya da, sektörünün dünyadaki en büyük ve prestijli fuarı "Cosmoprof"’a katılan sesu kozmetik, bu fuarda "Türkiye’yi temsil eden ilk Türk firma" olma gururunu da yaşadı. 2003 yılında Dubai’de gerçekleşen Gulf Beauty Fuarı’nda Türkiye’yi başarıyla temsil eden sesu kozmetik A.Ş, Paris/Fransa’da katıldığı Cosmeeting 2003 Fuarında, sektördeki öncü ve girişimci vizyonu vurguladı. Yurt içinde profesyonel sektöre de hizmet veren sesu ,Amerika, Rusya, Almanya, Orta Doğu Ülkeleri ve Avrupa Birliği’ndeki birçok ülkeye ihracat yapıyor.

1960 yılından bu yana kaliteyi ön planda tutan sesu kozmetik, ürünlerini kullanıcının uzun süre pürüzsüz bir tenin keyfini sürmesi için tasarlıyor.


SESU KOZMETİK ÜRÜN BİLGİLERİ

Sesu Tüy Dökücü Krem 50 ml.
50 ml’lik pratik ambalajı içindeki aloe veralı ve parfümü yeni sesu tüy dökücü krem vücudunuzdaki istenmeyen tüyleri kısa sürede yok eder ve cildinizi tahriş etmez. Tüy dökücü krem, jilete göre daha sağlıklı, güvenli ve etkili bir depilasyon yöntemidir.


Sesu Ilık Ağda
Sesu ılık ağda kolayca erir. Özel formülü ile uygulama sırasında cildinize değil, sadece tüylere yapışır. Bu nedenle cildiniz yıpranmaz, zarar görmez. İstenmeyen tüyleri kökünden aldığından, tüyler haftalar sonra sertleşmeden doğal yapısıyla çıkar.

Sesu Roll-On Sirli Ağda
Sesu yepyeni pratik ve ekonomik ambalajlı Roll-On Sirli Ağda ile hayatınızı kolaylaştırır. Spatulaya gerek duymadan, zahmetsizce, kolay ve pratik sürümün keyfini yaşatıyor. Roll-On Sirli Ağda reçineli yeni formülü ile kısa tüyleri de kökünden alır. Cildinizin haftalarca pürüzsüz kalmasını ve kullanımı sırasında hoş bir koku duymanızı sağlar.

Sesu Ağda Sonrası Jel
Bileşimindeki aloe-vera sayesinde ciltte meydana gelen her türlü kızarıklık ve tahrişi önler. Cildi nemlendirerek parlaklık kazandırır. Cildinizi dezenfekte ederek hijyen sağlar. Günlük nemlendirici krem yerine kullanabilirsiniz. Ağda, tüy dökücü krem, sir ağda ve epilasyon işlemlerinden sonra uygulama yapılan bölgelere sürülür. Sürdükten sonra yıkamayınız.

Sesu Naturel Sir Ağda
Sesu’nun, kalitesi tüm bayanlar tarafından kabul edilen Naturel Sir Ağdası özel formülü sayesinde istenmeyen tüylere karşı etkili ve uzun süreli bir çözüm sunar. Daha az acı verirken tüyleri daha kolay temizler. Ayrıca tüyleri kökünden temizlediği için uygulanan cilt uzun süre pürüzsüzlüğünü korur. Vücudun her bölgesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz sesu Naturel sir Ağdanın içeriğinde hiçbir katkı maddesi yoktur.

Sesu Titanyum Pudralı Sir Ağda
Sesu’nun kendine bakan kadınlar için ürettiği benzersiz bir ürün:Sesu Titanyum Pudralı Sir Ağda. Özel formülü sayesinde uygulama sırasında cilde temas etse bile kesinlikle yapışmaz. Bu nedenle sürümü ve kullanımı çok kolaydır. Tüylere direk temas ettiğinden, tüyleri kökünden alır. Vücudun her bölgesinde kullanabildiğimiz sesu Titanyum Pudralı Sir Ağda özel bileşimi sayesinde deride morarmaları ve lekeleri engeller, haftalarca sürecek kusursuz bir cilt bırakır.

Sesu Ağda Sonrası Temizleme Yağı
Artık vücudu sir ağdadan arındırmanın hızlı ve kolay bir yolu var: Sesu Ağda Temizleme Yağı. Sir sir ağdanın yapışkanlığını vücuttan arındırırken, içeriğindeki elma özü sayesinde cilde ferahlık verir, rahatlatır. Bu ürün ayrıca masaj yağı olarak da kullanılır.

Sesu Ağda Sonrası Jel
Ağda sonrasında cildinde kızarıklık ve tahrişi önlemek istermisiniz?
O zaman sesu’nun en gözde ürünlerinden biri olan Sesu Ağda Sonrası Jel’i kullanmanızı öneriyoruz. Sesu Ağda Sonrası Jel tahriş ve kızarıklıkları engellerken, cildi nemlendirerek temizler, daha da pürüzsüzleştirir.

Görseli büyük görmek için tıklayın..Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>