>

DİĞER HABERLER

Novartis Sağlık Vagonu Türkiye’yi dolaşacak

Sağlık alanındaki çalışmalarını “Önce İnsan, Önce Sağlık” ilkesiyle birleştiren Novartis, Türkiye genelinde yeni bir sosyal sorumluluk projesi başlattı.
 
   
 
 
     
Novartis Sağlık Vagonu Türkiye’yi dolaşacak

Sağlık alanındaki çalışmalarını “Önce İnsan, Önce Sağlık” ilkesiyle birleştiren Novartis, Türkiye genelinde yeni bir sosyal sorumluluk projesi başlattı. Hasta ve hasta yakınlarının yaşam kalitesini yükseltmeye ve sağlık konusunda halkı bilgilendirmeye yönelik eğitim toplantılarının yapılacağı Novartis Sağlık Vagonu’nun ilk durağı Erzurum oldu. 14 Kasım’da Ankara’dan kalkan Novartis Sağlık Vagonu, 16 Kasım’da Erzurum’da törenle karşılandı. Erzurum’da 17-22 Kasım tarihleri arasında sağlık konusunda eğitim çalışmaları gerçekleştirecek olan Novartis Sağlık Vagonu daha sonra Amasya ve Samsun’a geçecek.

Ziyaret ettiği her şehirde yaklaşık bir hafta süresince hizmet verecek olan Sağlık Vagonu’nda eğitim toplantıları yanında, Metabolik Sendrom Derneği (METSEND) tarafından da “Türkiye Kardiyo-Metabolik Risk Faktörleri Çalışması” gerçekleştirilecek. 14 ilde gerçekleştirilecek bu çalışmada 1300 kişinin taranması öngörülüyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>