>

MODA - STİL

Bu Yaz adL+Cengiz Abazoğlu Gece Mayoları Çok Konuşulacak!!!

Doğal ve seksi...Tatil bavulları küçülüyor.
 
   
 
 
     

ALFRED HİTCHCOCK’un kült filmi KUŞLAR’dan ilham alarak hazırlanan 2017 İlkbahar-Yaz ‘‘Bird’’ koleksiyonunun yıldızı tartışılmaz gece mayoları oldu.

Cengiz Abazoğlu ‘‘Yazın plajlarda vakit geçiren tatil kadınlarının geceye devam etmeleri için şık olmanın kolaylığını gece mayoları tasarımlarıyla anlattık. Hem rahat, hem spor hem de gecenin yıldızı olmak isteyen kadınların tercihi oldu. Tepkiler ve talepler çok memnun edici’’ dedi.1960’ları 2017 yorumuyla günümüze taşıyan adL+CENGİZ ABAZOĞLU, hayatın her anının değerli olduğunu vurgulayarak rahat ve doğal stil sahibi kadını öne çıkarıyor…

2017 İlkbahar-Yaz ‘‘Bird’’ koleksiyonu özlediğimiz sıcaklığı, eşsiz güzelliklerden biri olan gökkuşağının renklerinden alıyor… Sarı, mavi, yeşil, kırmızı, turuncu, mor renkleri, tasarımlarla buluşarak doğal ve rahat olmanın tüm şıklığının sırlarını veriyor. Kalın bordur çizgiler, maskülen geniş kesimler, püskül detaylar, ponpon saçaklar koleksiyonu hareketlendirirken, empirme desenler ve kaftanlar modernize edilerek birçok kombine alternatif sunuyor. Sezon trendi nakışlar ve desen boyamalar jeanin sportif olumsuz ruhunu beslerken, fermuar detaylar, metalik kaplamalarla sokak stilini canlandırıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>