>

KÜLTÜR-SANAT

“Bodrum Komedi Festivali” Başlıyor

Gümüşlük’ün ödüllü oteli Sianji Well-Being Resort, 10. yıl kutlamaları kapsamında Elani Beach’te Bodrum Komedi Festivali’ni başlatıyor.
 
   
 
 
     

6,7,8 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Bodrum Komedi Festivali kapsamında Ali Poyrazoğlu, Nur Gürkan ve Metin Zakoğlu izleyenlerini kahkahaya boğacak.

Doğa, tarih, eğlence gibi birçok konsepti bir arada sunan Bodrum, kültür sanat festivalleriyle de her dönem adından söz ettirmiştir. Yaz gelince kültür-sanat faaliyetlerinin bir bir hayata geçtiği Bodrum’da, bu etkinliklerden birine de Sianji Well-Being Resort ev sahipliği yapıyor. Bodrum’un son dönemlerde yıldızı parlayan lokasyonu Gümüşlük’te konumlanan Sianji, 10. yıl kapsamında düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekledi: Bodrum Komedi Festivali.

Bodrum Gümüşlük’ün gözde mekanı Elani Beach’te, Bodrum’un ruhuna yakışır şekilde açıkhavada birbirinden seçkin sanatçıları izlemek isteyenler için 6 Eylül Perşembe günü saat 21.30’da duayen tiyatrocu Ali Poyrazoğlu’nun “Ödünç Yaşamlar” oyunuyla başlayacak Komedi Festivali’nde kahkahalar gökyüzünde yankılanacak. 7 Eylül Cuma günü saat 21.30’da Nur Gürkan tek perdelik “Nefertiti Silifke’de” oyunuyla gerçek hayattan kesitleri komik bir dille anlatacak. 8 Eylül Cumartesi günü saat 21.30’da sahne alacak Metin Zakoğlu ise “Komik Gazino”suyla gerçek bir kabare gösterisi vadediyor.

Zakoğlu orkestra eşliğinde şarkılar söylerken hikayeler anlatıyor, kahkahalar ile melodiler dans ediyor. İsterseniz oyunlar öncesinde Elani Beach Restaurant’ta Chef Hasan Karabulut’un birbirinden enfes Akdeniz Mutfağı’ndan seçkin örnekler sunduğu menüsünden tatma fırsatı da bulabilirsiniz.

Sianji Well-Being Resort’e arabanızla geldiğinizde vale hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi özel teknenizle gelirseniz, Sianji’nin iskelesinden yararlanabiliyorsunuz. Bodrum Komedi Festivali’nin biletlerini 60 TL fiyatla Biletix üzerinden satın alabilirsiniz. Festival hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve rezervasyon yaptırmanız için 0252 382 82 17 telefon numarasını aramanız yeterli.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>