>

MODA - STİL

Ellese'den size özel koleksiyon...

İtalyan zarafetinin simgesi ELLESSE,sportif ve şık bayanlar için özel bir koleksiyon hazırladı.
 
   
 
 
     
Ellesse 2004-2005 Sonbahar - Kış Bayan Koleksiyonu’nda yer alan , “Tenis” ve “Sport” hatlarındaki ürünler, sadeliği yaşam tarzı olarak benimseyen fakat aktif hayattan da vazgeçemeyen bayanlar için özel olarak hazırlandı.

2004 - 2005 Sonbahar - Kış Bayan Koleksiyonu`nda, performansa yönelik tenis ve fitness için hazırlanan ‘Tenis’ ve ‘Sport’ konseptleri, spor tutkunu bayanlara birçok alternatif sunuyor. Teknik kumaşlar kullanılarak çeşitli renklerde tasarlanan ‘Tenis’ ve ‘Sport’ konseptleri t-shirt, eşofman, şort ve eteklerden oluşuyor.


Tüm spor tutkunu bayanların, hem spor öncesinde hem sırasında hem de sonrasında rahatlıkla kullanabilecekleri ürünlerin yer aldığı ‘Tenis’ ve ‘Sport’ konseptleri, aktiflik ve modanın mükemmel birleşimini yansıtıyor. Dinamik özellikler taşıyan bu hatlar, aktif renklerden hayat enerjisini alan bayanlar için güçlü renk paletlerine ve değişik grafik dizaynlara sahip. Klasik spor şıklığın simgesi “Heritage” hattının aksine, özellikle renk ve kumaş paletlerinin genişliği ile dikkat çeken “Sport” ve “Tennis” hatları, her yaştaki bayanlara spor giyimin verdiği enerjiyi, dilediği tarza taşıma olanağı veriyor.

Ellesse`in pantolonlardan eşofmana, ayakkabıdan çantaya, gömlekten monta, trikodan sw-shirt’e, aksesuarlara kadar uzanan geniş ürün yelpazesini Ellesse shop ve cornerlardan edinebilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>