>

MODA - STİL

Stil Sahibi Kadının Yeni Adresi "Gaia N Uranos" Nişantaşı’nda Açıldı

Gündüzden geceye şehirli bir kadının, kendine özgü stilini cesur ve cool tavrıyla en şık şekilde yansıtacağı zamansız moda markası Gaia n Uranos Studio kapılarını Nişantaşı’nda açtı..
 
   
 
 
     

Hayata karşı güçlü kadınların net çizgisinden ilham alarak, her kadının mutlaka dolabında olması gereken siyah ve beyaz parçaları bulmanın giderek zorlaştığı bir dönemde, ulaşılabilir lüks algısını sunan Gaia n Uranos, moda dünyasına göz alıcı bir koleksiyon ile giriş yapıyor.

Marka, uzun yıllardır moda editörü aynı zamanda ünlülerin stil danışmanı olan Tarık Gül ve beş nesillik terzi ailenin günümüzde bu yeteneğini dikişine yansıtan Toprak Utku’nun bir araya gelmesiyle ortaya çıkıyor.

Markanın yaratıcıları, Gaia n Uranos’un çıkış hikayesini şu şekilde anlatıyor; ‘Gaia’ kurucu ortak Toprak’ın ismi ve mitolojide ki toprak tanrısından, ‘Uranos’ kurucu ortak Tarık’ın ismi ve yine mitolojideki gök tanrısından gelmektedir. Antik dönem mitlerine göre Gaia ve Uranos diğer tanrıların yaratıcıları olmuşlar ve marka da kadın ve erkeklerin stillerini ve gardıroplarının vazgeçilmezlerini en baştan yaratarak, bu mitin günümüze yansımasına isimleriyle bir gönderme yapıyor.

Gaia n Uranos, moda severlere sunduğu zarif ve niş tasarımlarının yanı sıra kişiye özel dikim hizmeti de sunuyor.

Gaia n Uranos Studio
Kadırgalar Caddesi No:8/1 Nişantaşı

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>